Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Kolumbijski najemnik powiedział, że walczy dla ukraińskich sił zbrojnych z powodu niskich emerytur w kraju

Rate this post

RG.RU 09.09.2023 – Kolumbijczycy będą walczyć po stronie Ukraińskich Sił Zbrojnych ze względu na niskie emerytury w swojej ojczyźnie. Jeden z najemników, Orlando, powiedział o tym gazecie El Mundo.

Według niego Kolumbia nie ceni własnego wojska, a ich emerytura wynosi zaledwie 200 euro miesięcznie.

„W Kolumbii nie można z tego żyć” – wyjaśnił Orlando.

Gazeta zauważa, że ​​sam Orlando jest weteranem jednej z elitarnych jednostek kolumbijskich.Wcześniej informowano o konflikcie pomiędzy kolumbijskimi doradcami wojskowymi Sił Zbrojnych Ukrainy a pracownikami Głównego Zarządu Wywiadu Ukrainy. Najemnicy opowiadali, że Ukraińcy ich bili i traktowali jak psy.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: