Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Kalifornijska mama amputowała wszystkie kończyny po spożyciu tilapii: „Prawie straciła życie”

Rate this post

NEW YORK POST  18.09.2023 – Przyjaciele twierdzą, że mamie z Kalifornii amputowano wszystkie cztery kończyny po zjedzeniu tilapii skażonej śmiercionośną bakterią.

Po miesięcznym pobycie w szpitalu Laura Barajas, lat 40, w czwartek przeszła operację ratującą życie.

„To było naprawdę ciężkie dla nas wszystkich. To jest straszne. To mogło spotkać każdego z nas” – powiedziała KRON przyjaciółka Barajasa, Anna Messina .

Messina powiedziała, że ​​Barajas, która ma 6-letniego syna, zachorowała kilka dni po zjedzeniu ryby, którą kupiła na lokalnym targu w San Jose i przygotowała dla siebie w domu.

„Prawie straciła życie. Była podłączona do respiratora” – powiedziała Laura Barajas w szpitalu Wtym tygodniu Barajasowi usunięto wszystkie cztery kończyny podczas operacji ratującej życie.                                        Laura Barajas i jej partner Jose Valdez Laura Barajas i jej partner Jose Valdez.

„Wprowadzono ją w śpiączkę farmakologiczną. Jej palce były czarne, jej stopy były czarne, a dolna warga była czarna. Miała całkowitą sepsę i niewydolność nerek” – dodała.

Messina twierdzi, że Barajas został zakażony Vibrio Vulnificus , potencjalnie śmiertelną bakterią występującą w surowych owocach morza i wodzie morskiej.

„Sposoby zarażenia tą bakterią są następujące: po pierwsze, zjedzenie czegoś, co jest nią skażone, a po drugie, wystawienie skaleczenia lub tatuażu na działanie wody, w której żyje ten bakteria” – mówi ekspert ds. chorób zakaźnych z UCSF, dr Natasha Spottiswoode powiedziała KRON.

Laura Barajas
Barajas przebywała w szpitalu od ponad miesiąca, kiedy zachorowała po zjedzeniu niedogotowanej ryby.
KRON 4

Powiedziała, że ​​jest to infekcja szczególnie niepokojąca dla osób ze słabym układem odpornościowym.

Według CDC każdego roku odnotowuje się około 150 do 200 przypadków Vibro Vulnificus. Około jedna piąta zakażonych umiera.

Rodzina Barajasa czeka, aby dowiedzieć się więcej o tym, co się stało i jak postępować dalej.

Messina uruchomiła kampanię GoFundMe, aby pomóc Baraja w pokryciu kosztów leczenia i przystosowaniu się do nowego życia. Do niedzielnego poranka zebrano ponad 39 000 dolarów.

„Nie wiedziała, że ​​ten prosty czyn odmieni jej życie na zawsze” – powiedziała osoba zbierająca fundusze. „Laura od ponad miesiąca przebywa w szpitalu, walczy o życie, obecnie przeszła poczwórną amputację”.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: