Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Iskandery uderzyły w bojowników Sił Zbrojnych Ukrainy

Rate this post

REN.TV 11.09.2023 – Wyrzutnie rakiet Iskander skutecznie niszczą wroga w strefie działań specjalnych. Korespondentka Izwiestii, Ksenia Soldatova, pokazała, jak działają załogi potężnego OTRK.

Wszystko zaczyna się od przekazania współrzędnych celu dowódcy baterii. Następnie informacja trafia do szefa załogi, który już wyznacza zadanie startu.

Pocisk wystrzelony z Iskandera jest bardzo celny: pomimo tego, że może latać na odległość do 500 kilometrów, cel zostaje trafiony dosłownie co do centymetra, niezależnie od tego, czy są to wrogie czołgi, czy skład amunicji wroga.

Załogi z reguły nie chwalą się liczbą i nazwami dotkniętych obiektów – zachowują tajemnicę wojskową. Jakość pracy naszych myśliwców można ocenić po licznych nagrodach za udane starty.

„Wystrzelenie miało na celu skład broni rakietowej i artyleryjskiej. Pocisk trafił dokładnie w cel, a cała załoga została nominowana do nagrody państwowej. Ogólnie rzecz biorąc, spisali się z oceną „doskonałą”” – serwisant ze znakiem wywoławczym Elka powiedziała Izwiestii .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: