Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Coca-Cola wypuści na rynek nowy napój wymyślony przez sztuczną inteligencję

Rate this post

PRAVDA.RU 15.09.2023 – Firma Coca-Cola prezentuje limitowaną edycję napoju Y3000 , którego smak został opracowany przy udziale opinii wiernych fanów i sztucznej inteligencji – podaje służba prasowa producenta. Dodatkowo w projektowanie opakowań zaangażowana została sztuczna inteligencja.

Coca-Cola Y3000 Zero Sugar będzie dostępna w ograniczonych ilościach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach oraz kilku krajach Europy i Afryki.

Firma nie zdradza, jaki jest konkretnie udział AI w tym projekcie, ale można się domyślić, że pracownicy Coca-Coli pewnie prosili sztuczną inteligencję o sugestie co do składu i oczekiwanego smaku nowego napoju.

Futurystyczna nazwa przywołuje na myśl rok 3000 (czyli mamy jeszcze 977 lat do tego czasu), a marketing opiera się na obrazach wygenerowanych przez sztuczną inteligencję Stable Diffusion.

Technologia Stable Diffusion zyskała zdolność do generowania obrazów poprzez skanowanie setek milionów dzieł chronionych prawem autorskim, znalezionych w internecie bez zgody właściciela praw autorskich. Jest obecnie przedmiotem sporu związanego z naruszaniem praw, niemniej w materiałach marketingowych Coca-Coli nie ma oczywiście śladu tego typu kontrowersji.

Coca-Cola Y3000 Zero Sugar ze wsparciem AI

„Mamy nadzieję, że w roku 3000 Coca-Cola nadal będzie tak samo aktualna i orzeźwiająca, jak dzisiaj, dlatego postawiliśmy przed sobą wyzwanie polegające na zbadaniu koncepcji tego, jak mogłaby smakować cola z przyszłości, oraz jakich doświadczeń będzie dostarczać Coca-Cola” — zauważyła w komunikacie prasowym Oana Vlad, starsza dyrektor ds. strategii globalnej firmy Coke.

 

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: