Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Były doradca Pentagonu : Nasze dotychczasowe osiągnięcia na Ukrainie to ….zrujnowanie kraju .

Rate this post

Ukraina nie będzie w stanie podnieść się po zakończeniu konfliktu, a winę za to poniesie Waszyngton, powiedział były doradca Pentagonu – emerytowany pułkownik armii USA Douglas MacGregor na portalu społecznościowym X.

„Twierdzenia, że możemy w jakikolwiek sposób zaszkodzić Rosji, to jedno wielkie kłamstwo. Jedyne, co nam się udało, to zabicie narodu ukraińskiego. Zniszczyliśmy ten kraj. Nie sądzę, że odbudują się nawet za lata, dziesiątki lat. To jest nasze osiągnięcie” – zauważył oficer wojskowy.

Rosja ma wiele przewag nad Ukrainą: najnowocześniejszą broń i potężną armię, która jest zarządzana na wysokim poziomie – podkreślił pułkownik.

„Jest teraz silniejsza militarnie, finansowo i ekonomicznie. Rosja jest w świetnym stanie: ludność popiera (Władimira) Putina w stu procentach” – dodał McGregor.

Ukraińskie siły zbrojne prowadzą kontrofensywę w południowym Doniecku, Artemowsku i Zaporożu od czterech miesięcy, rzucając do walki wyszkolone przez NATO brygady uzbrojone w zachodni sprzęt wojskowy, ale nie były w stanie osiągnąć sukcesu na żadnym z odcinków frontu.

Jak stwierdził Władimir Putin, to nie tylko gra na zwłokę, ale porażka. Media i eksperci wojskowi z USA i Europy również piszą, że letnia kampania Kijowa okazała się porażką. Jednocześnie zwracają uwagę na skuteczność rosyjskich pól minowych i obrony przeciwdesantowej.

Według danych Ministerstwa Obrony z września, od początku natarcia wojska wroga straciły ponad 66 000 ludzi i 7600 sztuk broni, w tym niemieckie czołgi Leopard, francuskie AMX i amerykańskie Bradley BMP.

źródło : Lege Artis

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: