Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

ADL ogłasza, że ​​pedofile „wyzwolą Amerykę”

4/4 - (2 votes)

Według informatora, który ostrzega, że ​​osiągnięcie tego celu doprowadzi do upadku cywilizacji amerykańskiej, Liga Przeciwko Zniesławieniom pracuje nad strategicznym celem, jakim jest legalizacja gwałtu i pedofilii na dzieciach.

Według informatora, który ostrzega, że ​​osiągnięcie tego celu doprowadzi do upadku cywilizacji amerykańskiej, Liga Przeciwko Zniesławieniom pracuje nad strategicznym celem, jakim jest legalizacja gwałtu i pedofilii na dzieciach.

ADL od ponad stulecia za kulisami próbuje normalizować pedofilię – a teraz staje się tak arogancka, że ​​owoce jej pracy widzimy otwarcie

 

ADL ma tak wiele powiązań z pedofilami, że trudno wiedzieć, od czego zacząć. Zacznijmy od samego początku. Ich ADL dosłownie utworzono, by bronić pedofila Leo Franka, który brutalnie zgwałcił i zamordował 13-letnią Mary Phagan.

Aby bronić tego, czego nie da się obronić, ADL rozpoczęła kampanię rażących kłamstw i rasistowskiego siania strachu, oczerniając niewinnych ludzi, w tym Czarnych z sąsiedztwa, próbując wrobić ich w zbrodnie, których nie popełnili. Niektóre rzeczy się nie zmieniają.

I nadal bronią tego, czego nie da się obronić, i wychwalają Leo Franka , gwałciciela i mordercę, ponieważ najwyraźniej padł ofiarą, jak się domyślacie, antysemityzmu.

Przenieśmy się szybko do naszych czasów, a oni nadal bezwstydnie bronią ludzi, którzy powinni wisieć za zbrodnie wobec dzieci.

A teraz zdemaskowano ADL, sprowadzającą pedofilskich nazistów do Ameryki w wyraźnym celu zniszczenia tkanki naszego społeczeństwa. Lub.

ADL ma teraz tak wielu pedofilów, że trudno je zliczyć.

6 stycznia 2023 r. ADL zniesławiła dziennikarkę Liz Crokin, stwierdzając, że jej zarzuty dotyczące udziału Hillary Clinton w „przestępstwach wobec dzieci” są bezpodstawne. To jest kłamstwo.

Jak stwierdzamy od pięciu lat, jest to cytowane w oficjalnym raporcie rządowym z 2018 r. sporządzonym przez generalnego inspektora Michaela Horowitza, „Hillary Clinton i Fundacja” oraz „Przestępstwa przeciwko dzieciom” na stronie 294 . To tylko jeden dowód, jednak w ciągu ostatnich siedmiu lat pojawiło się mnóstwo dowodów na to, że zarówno Bill, jak i Hillary są zamieszani w handel dziećmi w celach seksualnych.

ADL i Jonathan Greenblatt ukrywają, że Pizzagate fałszywie twierdzi, że jest to „teoria spiskowa” sięgająca 2017 roku.

Co więcej, Greenblatt i ADL promowały Fundację Wexnera założoną przez Lesa Wexnera zaledwie w zeszłym tygodniu!

Jeffrey Epstein zarządzał majątkiem Wexnera, miał pełne pełnomocnictwo i przekazywał pieniądze na swoje „organizacje charytatywne”, a także był właścicielem domu obok Wexnera.

Wexner udaje głupiego, ale w rzeczywistości finansował operację Epsteina związaną z handlem ludźmi w celach seksualnych. Ponadto zarówno Wexner, jak i Epstein mieli powiązania z potężnymi izraelskimi elitami, CIA i Mossadem.

Ochrona elitarnych pedofilów globalistycznych to tylko jedna struna do łuku ADL. Wykorzystują także piechotę do infiltrowania społeczeństwa amerykańskiego na poziomie parteru.

Ligę Przeciwko Zniesławieniom (ADL) przyłapano na organizowaniu fałszywego protestu „nazistowskiego” na Florydzie w samą porę przed sezonem wyborczym.

W sobotę widziano grupę zamaskowanych, ubranych na czerwono „białych zwolenników supremacji”, maszerujących ulicami Florydy, wykrzykujących wulgarne rasistowskie obelgi pod adresem przechodniów.

Krótko po dziwacznym proteście internetowi detektywi odkryli, że jeden z „nazistów”, którzy maszerowali na Florydzie, był w rzeczywistości ukraińskim żołnierzem, który jakimś cudem przedostał się do Ameryki. Przypadkowo jest on także powiązany z CIA… i, jak się domyślacie, z ADL.

Według dziennikarki śledczej Laury Loomer:

Kent „Boneface” McLellan został aresztowany przez FBI na Florydzie za terroryzm krajowy w maju 2012 r. FBI stwierdziło, że on i inne osoby „przygotowywały akt terrorystyczny przeciwko mniejszościom narodowym na Florydzie”.

Następnie w 2014 r. uciekł na Ukrainę, aby dołączyć do Prawego Sektora (tworu CIA). W 2022 r. wrócił na Ukrainę i według doniesień został deportowany. Teraz wrócił na Florydę, gdzie aktywnie działa na lokalnej scenie nazistowskiej. Wczoraj jechał autostradą I-4 z grupą nazistów, którzy twierdzili, że wspierają Joe Bidena, machając flagami ze swastyką i obrzucając mnie obelgami, bo jestem Żydem.

Nie ma możliwości, aby uszło to na sucho po aresztowaniu przez FBI za krajowy terroryzm, i nie ma możliwości, aby uszło mu to na sucho, jeśli udasz się na Ukrainę, aby walczyć w zagranicznej wojnie jako najemnik będący obywatelem amerykańskim, który uciekł, chyba że jesteś kimś w rodzaju Informator FBI lub CIA.

W niedzielę Loomer wykrył kolejnego z tych widm, identyfikując Johna Minadeo jako przywódcę GDL (Ligi Obrony Gojów) i, jak się okazuje, jest on również głęboko powiązany z ADL.

Ta prożydowska organizacja ma nawet całą stronę w swoim „glosariuszu ekstremizmu” poświęconą „nazistowskiemu” występowi cyrkowemu Minadeo, używając go jako doskonałego przykładu „wzrostu” białej supremacji.

Według Loomera, co jest wygodne dla ADL i programu, który forsuje, Minadeo nie brakuje funduszy, aby „podróżować po całym kraju i świecie”, występując dla swoich opiekunów i wzmacniając narrację, którą naziści ukrywają pod każdym względem. głaz.

Kto płaci jego rachunki?

Loomer zadaje sobie to samo pytanie:

„Kto płaci temu nieudanemu raperowi za życie nazisty? Dostał pieniądze na przelot do Polski i został aresztowany za wymachiwanie nazistowskimi symbolami w Auschwitz. Robiąc to, podróżuje po całym kraju i świecie. Kto mu płaci? Przypadkowo ADL ma na swojej stronie internetowej całą stronę poświęconą Minadeo. Czy oni go finansują?”

Oczywiście Minadeo to szumowina i prawdopodobnie tchórz dla swoich opiekunów ADL, ale na tym się nie kończy, ponieważ wydaje się, że jest także dziecięcym drapieżnikiem.

Loomer odkrył także film przedstawiający Minadeo korzystającego z internetowej usługi czatu wideo Omegle w celu rekrutacji nieletnich do swojego ruchu „GDL”. Próbuje w nim przekonać nieletnią dziewczynę do tatuażu ze swastyką, podnosząc koszulę, aby pokazać swoją.

Inny klip pokazuje, jak rozmawia z chłopcem, którego nazywa „tak uroczym” i „wspaniałym”.

Jak to ujął Loomer: „To jest zachowanie drapieżne”:

Każdy, kto w 2023 roku nadal wierzy, że ADL działa mając na względzie amerykańskie interesy, musi pamiętać, że Izraelczycy finansowali opozycję wobec muru granicznego Trumpa, jednocześnie budując nieprzeniknione mury i wypędzając migrantów ze swojej własnej ziemi.

Podobnie akceptacja i legalizacja pedofilii zostanie narzucona Ameryce, co doprowadzi do zniszczenia społeczeństwa, podczas gdy Izraelczycy będą zaciekle strzec i chronić swoją własną kulturę i tradycyjne wartości w kraju.

George Orwell ostrzegał nas przed tymi czasami. Powiedział, że elita przekona nas, że wojna to pokój. Góra jest na dole. Nie ma czegoś takiego jak płeć. A gwałt to miłość.

Jakże miał rację.

Światowe Forum Ekonomiczne twierdzi, że jest zaangażowane w poprawę stanu świata. W rzeczywistości są zdeterminowani doprowadzić ludzkość do katastrofy i atakują nas na wielu frontach.

wef nowy porządek świata

W tym samym duchu tak zwana Liga Przeciwko Zniesławieniu jest obecnie tym, który dokonuje zniesławienia. Specjalizują się w zniesławianiu każdego, kto sprzeciwia się ich żrącemu, skrajnie lewicowemu programowi, i są zdecydowani zniszczyć strukturę spajającą tradycyjne amerykańskie życie.

 

Oglądać:

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: