Uganda walczy z homoseksualizmem ,kara śmierci dla homo-recydywistów .

W Ugandzie uchwalono nowe przepisy zaostrzające walkę z wynaturzeniami sodomii. Organizacje międzynarodowe wspierające lobby LGBT, domagają się sankcji wobec Kampali. Nowe przepisy przewidują podwyższenie kar za akty homoseksualizmu.
Przepisy wprowadzone w Ugandzie 29 maja, uznano za „jedne z najbardziej represyjnych praw na świecie”. Nowe prawo penalizuje homoseksualizm surowymi karami, do 20 lat więzienia, a w przypadku recydywy nawet karą śmierci.
Sprzeciw jest globalny, bo wiele krajów obawia się, że przykład Ugandy podziała na sąsiednie kraje i Afryka stanie się kontynentem, który pozbędzie się wpływów lobby LGBT. Ciekawostką jest, że kraje Afryki, które były wcześniej koloniami krajów europejskich, na ogół to po nich odziedziczyły prawo penalizujące homoseksualizm.
Prezydent Ugandy Yoweri Museveni rządzi od 1986 roku. Tym razem ma groźnego przeciwnika w postaci samego Joe Bidena. Amerykański prezydent nakazał przegląd relacji USA-Uganda, w tym rozważane są możliwości ograniczenia
Aby uzyskać dostęp do wszystkich zablokowanych treści na stronie, kliknij w przycisk Kup teraz JEŚLI WYSTĄPI BŁAD WYKONAJ PRZELEW KLIKAJĄC W TEN LINK WYBIERAJĄC ADEKWATNĄ KWOTĘ DO WYBRANEJ OPCJI „KUP TERAZ” LINK DO STRONY PŁATNOSCI -TU- .
Formularz zamówienia
Nazwa | Przelew |
---|---|
Dostęp do treści | 50.00 zł |
Bezdomny pies
Ostatnie wpisy Bezdomny pies (zobacz wszystkie)
- Awantura w studiu TVP .PiS-owska propagandystka „pożarł się” z posłanką KO : Jest pani oszustką !!! - 22/09/2023
- Medialna ustawka rodem z PRL-u, podczas gospodarskiej wizyty „Pinokia” ,pielęgniarką pozakładano nieużywane od 1991 r czepki aby ładnie się prezentowały . - 22/09/2023
- Ubiegający się o reelekcję były premier Słowacji mówi wprost : Gdy zostanę wybrany wstrzymam dostawy broni i amunicji dla Ukrainy . - 22/09/2023