Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

RFK Jr. ślubuje zniszczyć „Światowe Forum Ekonomiczne”, jeśli zostanie prezydentem

Rate this post

RFK Jr. przysięga zniszczyć Nowy Porządek Świata

Demokratyczny kandydat na prezydenta Robert F. Kennedy junior obiecał zniszczyć „złe” Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), jeśli zostanie prezydentem.

Dołączając w poniedziałek do Elona Muska na Twitterze, RFK Jr. powiedział, że jego misja będzie koncentrować się wyłącznie na zakończeniu ucisku globalistów w Ameryce.

Kennedy zobowiązał się również do wydania dekretu wykonawczego w celu powstrzymania niekonstytucyjnej cenzury Amerykanów przez Deep State:

W kwestii kontroli broni, RFK Jr. zobowiązał się do ochrony Drugiej Poprawki za wszelką cenę, zauważając, że większość masowych strzelanin w USA jest związana z narkotykami Big Pharma: 

Infowars.com donosi: RFK Jr. ogłosił również, że jedzie w tym tygodniu na granicę, aby sformułować plan rozwiązania kryzysu humanitarnego, który wybuchł pod rządami Bidena:

Była demokratka Tulsi Gabbard dołączyła do rozmowy, w której para omawiała broń biologiczną, a RFK Jr wzywał do zamknięcia niebezpiecznych programów:

Kennedy stwierdził również, że „Covid był ewidentnie bronią biologiczną”:

Kennedy podsycił odległe, dawno zapomniane wspomnienie o tym, jak niektórzy na lewicy opowiadali się za prawdziwie liberalnymi amerykańskimi wartościami.

Oto pełna dwugodzinna wymiana zdań:

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: