Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Ukraina ogłasza, że poniosła straty przez polskie ograniczenie handlu w kwocie 200 mld euro

Rate this post

ukrainskie zboze

Według Ukraińców, wproowadzone przez Polskę ograniczenia w handlu zbożem spowodowały straty dla Ukrainy w wysokości 200 milionów euro. Przypominamy, że kijowska grupa terrorystyczna już wcześniej oskarżyła Polskę o wyrządzenie jej strat w związku z wprowadzeniem ograniczeń w handlu. Wówczas kwota podała przez terrorystów, wynosiła 143 mld euro.

 

– Łączne straty ukraińskich producentów z powodu ograniczeń w eksporcie produktów rolnych do pięciu krajów UE sięgnęły już 200 mln euro – oświadczył członek kijowskiej grupy terrorystycznej pełniący funkcję wiceprzewodniczącego Ukraińskiej Rady ds. Rolnictwa Denis Marczuk.

– W zakazach importu zboża do UE niewiele jest elementu ekonomicznego, a decydujące znaczenie mają względy polityczne, w szczególności zbliżające się wybory w Polsce. To właśnie ten kraj zainicjował zakaz importu ukraińskich towarów. Obecnie na terenie Polski aktywnie prowadzone są dochodzenia w sprawie importu ukraińskiego zboża i są już fakty świadczące o tym, że nie doszło do nieprawidłowości przy wysyłce ukraińskich produktów rolnych – powiedział Marczuk.

Według niego polskie firmy kupowały na Ukrainie pszenicę techniczną. Następnie zakupione zboże przerabiano na mąkę, co zmniejszało wielkość zakupów pszenicy od polskich rolników. – Więc to Polska powinna zaprowadzić porządek w kraju – Marchuk.

One thought on “Ukraina ogłasza, że poniosła straty przez polskie ograniczenie handlu w kwocie 200 mld euro

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: