Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Sandra Badie, wicemistrzyni świata w jiu-jitsu, umiera nagle w wieku zaledwie 31 lat z powodu zatrzymania akcji serca

4/4 - (1 vote)

„Wielka pustka”: Sandra Badie, wicemistrzyni świata w jiu-jitsu, umiera nagle w wieku zaledwie 31 lat z powodu zatrzymania akcji serca 

  • Sandra Badie, jedna z czołowych postaci francuskiej drużyny jiu-jitsu, zmarła z powodu zatrzymania akcji serca w wieku 31 lat.Sandra Badie, jedna z czołowych postaci francuskiej drużyny jiu-jitsu, zmarła z powodu zatrzymania akcji serca w wieku 31 lat.

Opublikowany 20/
MIDI LIBRE Z AFP

Sandra Badie, jedna z postaci francuskiej drużyny jiu-jitsu, zmarła z powodu zatrzymania akcji serca w wieku 31 lat, ogłosiła w piątek, 19 maja 2023 r. France Jujitsu na swojej stronie na Facebooku.

„Sandra Badie, wicemistrzyni Mistrzostw Świata 2022, 3. z ostatnich World Games zmarła tej nocy (z czwartku na piątek) po zatrzymaniu akcji serca” – napisała. Francuska Federacja Judo, od której zależy ten sport łączy kilka sztuk walki, wyraziła swój „ogromny smutek”.

 

„Ikoniczna osobowość”

Na World Games w lipcu ubiegłego roku w Birmingham Sandra Badie zdobyła brąz w swojej kategorii -48 kg, a następnie zdobyła tytuł z drużyną Francji w konkurencji drużyn mieszanych.

Zdobyła również srebrny medal na Mistrzostwach Świata w Abu Zabi jesienią 2022 roku.

Klub Judo Soumoulou, w Pireneuszach Atlantyckich, gdzie była licencjonowana, oddał hołd pamięci tej zawodniczki, kilkukrotnej mistrzyni Francji.

„Emblematyczna osobowość klubu judo Soumoulou, pozostawi wokół siebie wielką pustkę” – dodał klub na swojej stronie na Facebooku.

2 thoughts on “Sandra Badie, wicemistrzyni świata w jiu-jitsu, umiera nagle w wieku zaledwie 31 lat z powodu zatrzymania akcji serca

  1. oby więcej oby więcej.. takich przypadków!.. inaczej do nich nie dotrze.. to powinno być masowe!
    a Tak Czy Inaczej Szkoda Tych wszystkich ludzi.. bo idiotów mi nie szkoda.. ale duza większość była przymuszana do tego

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: