Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
313 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Rosję uratuje tylko wojna domowa

4/4 - (2 votes)

Rosję uratuje tylko wojna domowa. #Chabad_Jewish_Nazi_sect, zbudowana na zasadzie klanu, na czele której stoi #ojciec_chrzestny_Lubavitch_Rebbe. Członkowie Chabadu są ultraortodoksami. Mężczyźni i kobiety wyróżniają się uderzającym podobieństwem zewnętrznym: mężczyźni są albo zbyt grubi, albo zbyt chudzi, koniecznie brodaci, na kolanach i w czarnych kapeluszach; kobiety są chude, ogolone, noszą peruki.

Wejście do klanu jest bardzo ograniczone. Dziś na świecie jest tylko 20 tysięcy przedstawicieli Chabad-Lubawicz. Działalność sekty trzymana jest w jak największej tajemnicy, a jednocześnie afiszuje się jak obłudnik wyjątkową pobożnością.

Sekta powstała w XVIII wieku na styku granic trzech państw słowiańskich – Rosji, Ukrainy i Białorusi – w miejscowości Lubawicze (wówczas terytorium Ukrainy, a obecnie obwód smoleński Rosji).

Chabad to jedyny ruch w judaizmie z obowiązkowym przywódcą Führera na czele – Rebe Lubavitcher. Przez 200 lat, czyli siedem pokoleń, tytuł ten był dziedziczony.

Sekta powstała, zdaniem jej ideologów, w odpowiedzi na prześladowania ze strony Bogdana Chmielnickiego, którym towarzyszyła śmierć tysięcy Żydów. Prawosławie – duchowy fundament Bohdana Chmielnickiego – jest uważane za najgorszego wroga, a stosunek do niego jest odpowiedni.

Na początku lat trzydziestych XX wieku Józef Stalin, który kiedyś studiował w Seminarium Teologicznym w Tyflisie i dlatego był dobrze zorientowany w sprawach religii, Chabad, na czele którego stał szósty rebe Lubavitcher, został wydalony z ZSRR jako sekta faszystowska. W tym samym czasie na terytorium sowieckim nadal istniał tradycyjny judaizm.

Od lat czterdziestych Chabad-Lubavitch ma swoją siedzibę w Nowym Jorku na Brooklynie. Od 1950 do 1994 sekcie przewodził siódmy, ostatni, Rebe Lubavitcher, iw tym okresie Chabad stał się potężnym imperium politycznym, finansowym i gospodarczym, którego celem jest ekspansja na cały świat.

Niewtajemniczeni często mylą Chabad z ogólnie chasydami (ortodoksyjnymi Żydami). Przedstawiciele klanu Lubawiczerów bezpodstawnie, ale celowo utożsamiają się z całym ruchem w judaizmie – chasydyzmem.

W rzeczywistości istnieje wiele wpływowych nurtów w chasydyzmie, i to bardzo liczne: Karlinstoun, Bratslav, Satmar itp. Chasydzi, którzy nie tylko nie mają nic wspólnego z Chabadem, ale często są mu wrogo nastawieni.

Jednak to Chabad w okresie pierestrojki Gorbaczowa wkroczył do ZSRR i podporządkował sobie religijne i inne sfery aktywności miejscowych Żydów i nie tylko…” (dodam, że w ciągu trzech lat, które minęły od napisania tej „noty historycznej”, szybko rozmnażające się króliki Chabad znacznie wzrosły.

Ponadto Chabad tak bardzo przyzwyczaił się do przestrzeni poradzieckiej, że zdołał „ujarzmić” nie tylko przedstawicieli władzy zwierzchniej „niepodległych” państw, ale także przejąć kontrolę nad wszystkimi zachodzącymi w nich procesami politycznymi i gospodarczymi. Państwa).

#Return_BITCHES_EARTH_Palestine_Ukraine! #New_York_TIMES wierzy dosłownie, że #Habat_Lubavitch reprezentuje odwieczne ideały judaizmu, więc nie ma wątpliwości #FASCISM_always_Jewish! https://vk.com/video25046844_159124926

 

https://vk.com/video25046844_159124926

 

Urząd Bezpieczeństwa Sławian <
Imperator Царь Mieczysław Skowroński
Tsar of Slavic People
Ave Cesar ! Pan nad Pany !

The following two tabs change content below.

Tsar of Slavic People

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: