Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Pfizer Exec przyznaje, że szczepionki Covid są bronią biologiczną do wyludnienia Ziemi

3.4/4 - (5 votes)
Według byłego wiceprezydenta firmy Pfizer, dr.

Według byłego wiceprezydenta firmy Pfizer, dr.

Dr Yeadon ujawnił, że szczepionki COVID są bronią biologiczną używaną w ramach programu depopulacji przez Głębokie Państwo.

Dr Yeadon, który wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa i głównego naukowca firmy Pfizer, wyjaśnił, że pandemia COVID i późniejsza kampania szczepień mRNA była „ponadnarodową operacją” przygotowywaną od lat i zaprojektowaną „w celu ranienia ludzi, okaleczania i celowego zabijania” ”.

Yeadon powiedział, że doszedł do wniosku, że pandemia COVID była spiskiem globalistów mającym na celu wyludnienie, kiedy zaczął widzieć, jak jego koledzy z Pfizera pojawiają się w telewizji i opowiadają rażące kłamstwa masom.

To nie pierwszy raz, gdy ktoś z firmy Pfizer rzucił w łeb, a media głównego nurtu zrobiły wszystko, co w ich mocy, aby zatuszować tę wiadomość.

Dyrektor wykonawczy firmy Pfizer, Janine Small, przyznała się podczas przesłuchania w październiku na temat reakcji Unii Europejskiej na COVID-19.

Poseł do Parlamentu Europejskiego (MEP) Robert „Rob” Roos zapytał Smalla, czy firma Pfizer przetestowała, czy szczepionka zapobiega przenoszeniu wirusa.

„Jeśli nie, powiedz to wyraźnie. Jeśli tak, czy chcesz udostępnić dane tej komisji? I naprawdę chcę prostej odpowiedzi, tak lub nie, i nie mogę się doczekać ” – powiedział Roos.

Pani Small – pojawiająca się w miejsce prezesa Pfizera, Alberta Bourli , który został wezwany do złożenia zeznań, ale wycofał się z przesłuchania na początku tego miesiąca – odpowiedziała, że ​​firma musi „poruszać się z prędkością nauki”.

„Jeśli chodzi o pytanie, czy wiedzieliśmy o zaprzestaniu szczepień, zanim wprowadzono je na rynek… Nie.” – przyznał Small.

Zdumiewające wyznanie Smalla, prezesa firmy Pfizer ds. międzynarodowych rynków rozwiniętych, rodzi poważne pytania dotyczące masowej kampanii propagandowej prowadzonej w 2021 r. w celu zaszczepienia wszystkich.

Jeśli nie byli zainteresowani zapobieganiem transmisji… co mieli robić?

I jest o wiele więcej dowodów na poparcie twierdzeń Yeardona – jeśli wiesz, gdzie ich szukać.

Prawdopodobnie znasz doradcę Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) Yuvala Noaha Harariego i jego niedawne deklaracje, że WEF uważa ogromną większość populacji ludzkiej za przestarzałą, bezużyteczną i zbędną.

Według Harariego, tak zwani „zwykli ludzie” mają prawo obawiać się przyszłości, w której zostaną „zwolnieni” .

I takie obawy są uzasadnione, zdaniem Harariego, który przemawiał w imieniu elit i potwierdził: „Po prostu nie potrzebujemy ogromnej większości z was”.

Ale Harari jest tylko ostatnim z długiej linii znawców WEF, którzy głosili z tego samego arkusza hymnów. Elita od dziesięcioleci dąży do wyludnienia planety.

Spisek przeciwko ludzkości można prześledzić co najmniej od 1972 r., kiedy słynny członek WEF wezwał do oszałamiającej 86-procentowej redukcji populacji ludzkiej, argumentując, że cel można osiągnąć „pokojowo”.

Dennis Meadows był honorowym członkiem Klubu Rzymskiego  i  członkiem Światowego Forum Ekonomicznego . Był także jednym z głównych autorów podręcznika Klubu Rzymskiego dotyczącego wyludnienia z 1972 r. „ Granice wzrostu ”.

Meadows twierdzi, że większość światowej populacji musi zostać zniszczona, aby ci, którzy przeżyli, mogli „mieć wolność” i „wysoki standard życia”.

Czy to brzmi znajomo?

To nie przypadek, że Klub Rzymski rozwinął spisek dotyczący zmian klimatu w tym samym okresie.

Mimo że jego książka została opublikowana ponad 50 lat temu, jego ideologia nadal wywiera wpływ w kręgach globalistów.

Podczas wywiadu z 2017 roku Meadows twierdzi, że ludobójstwo 86% światowej populacji jest „nieuniknione”.

Jednak upiera się, że „życzliwa” dyktatura mogłaby „pokojowo” doprowadzić do masowego wyludnienia.

„Moglibyśmy [ ] mieć prawdopodobnie osiem lub dziewięć miliardów” — mówi o rosnącej światowej populacji.

„Jeśli mamy bardzo silną dyktaturę, która jest inteligentna … i [ludzie mają] niski standard życia”, mówi Meadows, wyjaśniając, w jaki sposób można uruchomić program redukcji populacji.

„Ale my chcemy mieć wolność i wysoki standard życia, więc będziemy mieli miliard ludzi .

– A teraz mamy siódmą, więc musimy wracać na dół .

„Mam nadzieję, że może to być powolne, stosunkowo powolne i że można to zrobić w sposób, który jest względnie równy, wiesz, tak aby ludzie dzielili się doświadczeniem”.

Tutaj, w Głosie Ludu, jesteśmy zdeterminowani, aby rzucić światło na najgorsze ekscesy globalistycznej elity i rozpowszechniać te informacje daleko i szeroko. Ale potrzebujemy twojej pomocy.

Baxter Dmitrij

 

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: