Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

OFICJALNE DANE STATYSTYCZNE Z KANADY OPUBLIKOWANE W MEDIACH ŚMIERĆ KOSI MŁODYCH LUDZI W ZASTRASZAJĄCYM TEMPIE

Rate this post

W grupie Kanadyjczyków w wieku do 44 lat w ciągu ostatnich pięciu miesięcy 2022 roku odnotowano o 27 procent więcej zgonów niż oczekiwano, co stanowi duży skok w porównaniu z 19 procentami obserwowanymi od początku pandemii w marcu 2020 roku do sierpnia 2022 roku, – czytamy w Epoch  Times, którego dziennikarze przeanalizowali dane Statistics Canada.

27-procentowy nadmiar zgonów wśród Kanadyjczyków w wieku poniżej 44 lat oznacza 1597 zgonów więcej niż oczekiwano w okresie od sierpnia do września 2022 r., czyli 10 dodatkowych zgonów dziennie.

Nadmierna śmiertelność ma miejsce, gdy i tak w tym okresie umierało więcej osób, niż normalnie oczekiwano na podstawie trendów.

Wskaźnik wśród młodszych osób jest znacznie wyższy w porównaniu ze starszymi Kanadyjczykami, chociaż wzrost nadmiernej liczby zgonów nastąpił we wszystkich grupach wiekowych.

Wcześniej przeanalizowane dane Statistics Canada pokazują, że nadmierna śmiertelność dla wszystkich grup wiekowych od marca 2020 r. do sierpnia 2022 r. wyniosła 7 proc., podczas gdy w ciągu ostatnich pięciu miesięcy 2022 r. skoczyła do ponad 13 proc.

Statistics Canada odniósł się do swojego styczniowego raportu zatytułowanego „Tymczasowa liczba zgonów i nadmierna śmiertelność, styczeń 2020 r. – październik 2022 r.”.

W raporcie zwrócono uwagę na wzrost liczby zatruć i zgonów spowodowanych przedawkowaniem narkotyków od czasu pandemii,  czym nieproporcjonalnie dotknięci są młodzi ludzie.

 

Po skontaktowaniu się z The Epoch Times, Kanadyjska Agencja Zdrowia Publicznego (PHAC) poinformowała, że ​​współpracuje z Statistics Canada, aby lepiej zrozumieć nadmierną śmiertelność.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: