Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

OD 1 CZERWCA GRANICA POLSKA NIEMCY ZAMKNIĘTA PEŁNA KONTROLA JAK Z PRZED WEJŚCIA DO UE

3.4/4 - (5 votes)

Od czerwca możliwy powrót kontroli granicznych na wszystkich przejściach granicznych z Niemcami

Rząd Niemiec rozważa przywrócenie od czerwca kontroli granicznych. Powodem wprowadzenia restrykcji jest kryzys migracyjny.
Gwałtownie rośnie nielegalna imigracja do Niemiec szlakiem białoruskim – informuje “Welt”. Wielu Syryjczyków i Afgańczyków przybywa na granicę z Polską, gdzie policja odnotowuje „agresywne zachowanie”. Kraje związkowe Niemiec graniczące z Polską domagają się, aby Nancy Faeser, szefowa MSW Niemiec, umożliwiła wprowadzenie stałych kontroli granicznych. Niewykluczone, że kontrole na wszystkich przejściach granicznych Niemiec zostaną przywrócone od czerwca. Rozmowy władz krajów związkowych z rządem federalnym są w toku.

Źródło: Welt.de, Wunderweib.de,

PRZEJŚCIE GRANICZNE DLA OSÓB PIESZYCH NOWA INFRASTRUKTURA DLA KONTROLI CELNO GRANICZNYCH

One thought on “OD 1 CZERWCA GRANICA POLSKA NIEMCY ZAMKNIĘTA PEŁNA KONTROLA JAK Z PRZED WEJŚCIA DO UE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: