Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

nagi i pijany biegał po Świdnicy, nie zostanie ukarany BO JEST PROKURATOREM

Rate this post

We wrześniu 2021 roku osoby przebywający w Świdnicy miały okazję spotkać nagiego mężczyznę podczas spacerów lub podczas zakupów. Okazało się, że ta osoba była prokuratorem z Prokuratury Rejonowej w Świdnicy. Istnieje jednak możliwość, że dewiant nie będzie pociągnięty do odpowiedzialności za swoje zachowanie odbiegające od zasad współżycia społecznego.

Maciej W. został zatrudniony w Świdnickiej prokuraturze w 2016 roku na polecenie Prokuratora Generalnego, Zbigniewa Ziobry. Natomiast samo zdarzenie, w którym mężczyzna spacerował nago po ulicach Świdnicy i nawet udał się na zakupy do lokalnego sklepiku, miało miejsce we wrześniu 2021 roku.

Osoby obecne w sklepie powiadomiły policję o całej sytuacji. Prokurator próbował zakupić alkohol, jednak sprzedawca odmówił transakcji ze względu na stan nietrzeźwości prokuratora.

Według informacji przekazanych przez „Gazetę Wyborczą”, rzecznik dyscyplinarny podobno uznał, że stan nietrzeźwości wpłynął na poczytalność prokuratora podczas dokonywania zakupów. W związku z tym istnieje prawdopodobieństwo, że prokurator uniknie odpowiedzialności dyscyplinarnej za swoje zachowanie.

Tuż po zdarzeniu w 2021 roku, Tomasz Orepuk z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy zabrał głos w sprawie, informując, że Maciej W. był wtedy na urlopie. Dalsze działania w tej sprawie zostały przekazane Prokuraturze Krajowej, która niezwłocznie zawiesiła go w czynnościach służbowych. Rzecznik dyscyplinarny wszczął również postępowanie wyjaśniające w celu zbadania uchybienia przez niego godności urzędu.

Nie są to jedyne problemy związane z tym funkcjonariuszem. Według informacji, miał dokonywać nękania pracownic sądu lub prokuratury poprzez nocne telefony do nich. Dodatkowo, w przeszłości otrzymał karę za narzucanie się policjantce, będąc w stanie nietrzeźwości. Teraz, jako zawieszony prokurator, miał rzekomo pocałować, objąć i dotknąć krocza funkcjonariuszki, która wyraźnie nie wyraziła na to zgody. Te incydenty pogłębiają problemy związane z postępowaniem prokuratora Macieja W.

One thought on “nagi i pijany biegał po Świdnicy, nie zostanie ukarany BO JEST PROKURATOREM

  1. oj tam oj tam , wg Prokuratury nic wielkiego się nie stało bo przecież pan prokurator był wtedy na urlopie , a na urlopie jak to na urlopie ,ma prawo się najebać a że biegał z gołym hujem po ulicy no cóż ,być może pan prokurator jest miłośnikiem naturyzmu a w zamroczeniu alkoholowym pomylił miejski deptak z plażą naturystów ? A tak na poważnie ,w każdym normalnym kraju powinien być wyjebany z roboty na zbity łeb ,bo jest niebezpiecznym alkoholikiem i taki dewiant przygotowuje akty oskarżenia decydując o losie obywateli !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: