Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
312 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

MACIEJ MACIAK FASZYZUJĄCY RASISTA SKAZANY SĄDOWNIE ZAKŁADA PARTIE POLITYCZNA

4/4 - (2 votes)

Sąd w Bydgoszczy skazał Macieja Maciaka właściciela telewizji CW24 za słowa skierowane do lekarza Emanuela Kalejaiye. Chodzi o incydent, do którego doszło podczas kampanii wyborczej przed telewizyjną debatą prezydencką. 

Redaktor Maciej Maciak i lekarz ginekolog Emanuel Kalejaiye rywalizowali o fotel prezydenta Włocławka w ostatnich wyborach. 27 września 2018 roku obaj byli w bydgoskim oddziale Telewizji  Polskiej, gdzie brali udział w debacie prezydenckiej.

Jak ustalił sąd, Maciak podszedł do Kalejaiye rozmawiającego w sali konferencyjnej z dyrektor oddziału telewizji i po uprzednim uderzeniu go otwartą dłonią w plecy, naruszając w ten sposób jego nietykalność cielesną, powiedział „Helo, czy jak się tam u was w tej kolonii brytyjskiej mówiło”.

Maciej Maciak został oskarżony o publiczne znieważenie Emanuela Kalejaiye z powodu jego przynależności rasowej (art. 257 KK). Sąd wydał w sprawie wyrok nakazowy, czyli bez przeprowadzania rozprawy i bez udziału stron uznając, że okoliczności czynu i wina oskarżonego nie budzą wątpliwości.

Zgodnie z orzeczeniem, Maciak miałby zapłacić 2 tys. zł, grzywny, 2 tys. zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę dla Emanuela Kalejaiye i 200 zł kosztów sądowych.

Emanuel Kalejaiye z wyroku jest zadowolony. Zapowiada, że zadośćuczynienie przekaże na schronisko dla zwierząt.

– Sprawiedliwości stało się zadość. Osoba kandydująca na tak ważne stanowisko, która chce zarządzać miastem, nie może kogokolwiek dyskryminować

– komentuje lekarz.

https://ddwloclawek.pl/pl/11_wiadomosci/34670_maciej-maciak-skazany-przez-s-d-za-slowa-do-emanuela-kalejaiye.html

WIECEJ NA TEN TEMAT TU

SKANDAL !! WŁOCŁAWSKI HITLER BUDUJE SWOJE NSDAP POD NAZWĄ DIP

12 MAJA, 2023

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: