Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Lista śmierci Zełeńskiego

4/4 - (1 vote)
Wołodymyr Zełenski, aktor-prezydent Ukrainy, po cichu sporządza listę celów do zabicia, o których mówi, że promują „narracje zgodne z rosyjską propagandą”. Są na niej nazwiska dziennikarzy jak Tuckera Carlsona i Glenna Greenwalda; byli przedstawiciele wojska i wywiadu, tacy jak Scott Ritter i płk Douglas McGregor; Rogera Watera z Pink Floyd; a nawet aktor Steven Seagal. Dlaczego Zełenski uważa tych ludzi i wielu innych za tak duże zagrożenie, że chce ich zabić? Odpowiedź jest prosta: odrzucają globalistyczną narrację, że Zełenski jest dobrym człowiekiem w potyczce z Rosją i jej „operacją specjalną” na Ukrainie. Zełenski utworzył tak zwane Ukraińskie Centrum Zwalczania Dezinformacji, rzekomo „niezależną” grupę kontrolną, która zbiera nazwiska wybitnych postaci oskarżonych o szerzenie „prorosyjskiej narracji”. Pisarz Mint Press News, David Miller, mówi, że jego nazwisko zostało dodane do listy zabójstw Zełenskiego z powodu tego, jak sformułował wojnę na Ukrainie, nazywając ją „wojną proxy NATO z Rosją, którą toczy się na Ukrainie”. To oczywiście prawda, ale wydaje się, że Zełenskiego nie interesują takie rzeczy jak fakty. (Powiązane: na wypadek, gdybyś to przegapił, CBS opublikowało film dokumentalny pokazujący, że tylko 30 procent broni NATO rzekomo wysyłanej na Ukrainę faktycznie tam trafia.)
Ukrainą rządzą nazistowscy kolaboranci, którzy nienawidzą ujawniania tego, kim naprawdę są. Zdaniem Zełenskiego każdy, kto ma głos, powinien powtarzać jak papuga kłamstwo, że Ukraina jest niewinną ofiarą agresji Władimira Putina. Ci, którzy tego odmówią, przyznając zamiast tego, że ukraińscy przywódcy należą do najbardziej skorumpowanych na całym świecie, mogą znaleźć się na celowniku Zełenskiego. „Każdy, kto wspomina o jakiejkolwiek konkretnej prawdzie, jest wyśmiewany za powtarzanie „punktów rozmów” Putina” – napisał Miller w artykule dla Mayadeen English zatytułowanym „Jak działa dezinformacja: globalna wojna zachodnich agencji wywiadowczych na lewicy”. „… Zostałem właściwie zadenuncjowany jako„ terrorysta informacyjny ”, który może być winny„ zbrodni wojennych ”” – wyjaśnił Miller na temat przedmiotowego artykułu, który można przeczytać tutaj. Miller mówi, że dodanie jego nazwiska do listy zabójstw Zełenskiego „wspaniale koncentruje umysł na siłach walczących z możliwością prawdy i sprawiedliwości na ogarniętym przestępczością Zachodzie”.
Ponad dekadę temu te same mocarstwa zachodnie oskarżały Millera o bycie „antysemitą” tylko z powodu „długiego katalogu prac na temat ruchu syjonistycznego”, które stworzył, ujawniając „zachodnią działalność propagandową”. „Oczywiście zniesławiające ataki sprzyjają tworzeniu atmosfery, w której można wysuwać groźby w mediach społecznościowych” – napisał Miller o tym, jak przez wiele lat był celem przestępczych przywódców i reżimów zachodnich. „Jednak kwestia nazizmu na Ukrainie będzie postrzegana z perspektywy czasu jako kwestia definiująca naszą erę i ważne jest, aby pamiętać, że powodem, dla którego ja i wielu innych jesteśmy zagrożeni przez ukraiński rząd i ich popleczników z NATO, jest to, że z kolei grozimy zdemaskować ich takimi, jakimi są: nazistowskimi kolaborantami”. Podobnie jak większość pozostałych członków kompleksu cenzorsko-przemysłowego, Centrum Zwalczania Dezinformacji Zełenskiego powstało u szczytu „pandemii” koronawirusa Wuhan (Covid-19), około marca 2021 r. Utworzył także Centrum Komunikacji Strategicznej wokół w tym samym czasie. „Jak się okazuje, tajna witryna „listy zabójstw” jest wytworem ukraińskiego reżimu, faktycznie finansowanym przez CIA (między innymi) i jest hostowana przez NATO” – ostrzega Miller.
The following two tabs change content below.

2 thoughts on “Lista śmierci Zełeńskiego

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: