Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Kulisy tegorocznej Eurowizji : Czy reprezentantka Polski dokonała plagiatu ???

4/4 - (1 vote)

Blanka Stajkow zajęła 19. miejsce w finale Eurowizji 2023 z piosenką „Solo”. Utwór wzbudził zainteresowanie internautów, którzy uważają, że hit Blanki może być plagiatem światowego przeboju. Czy rzeczywiście brzmi niemal identycznie?

Eurowizja 2023 za nami, choć z całych sił trzymaliśmy kciuki za naszą reprezentantkę, Polska znalazła się daleko poza podium finałowego konkursu. Blanka Stajkow z piosenką „Solo” zyskała sympatię widzów, znacznie gorzej ocenili ją jednak jurorzy. Ostatecznie 23-latka zajęła 19. miejsce, ale i tak ma powody do dumy. Została zapamiętana jako wesoła, energiczna artystka, której utwór kojarzy się ze słonecznymi wakacjami. Okazuje się jednak, że części internautów „Solo” kojarzy się także z innym światowym hitem. W sieci pojawiły się sugestie, że reprezentantka naszego kraju dopuściła się plagiatu.

Blanka Stajkow oskarżona o plagiat? Internauci oceniają „Solo”

Kiedy polska „Bejba” dwoiła się i troiła, żeby podbić scenę Eurowizji 2023, utwór „Solo” był oceniany jedynie przez pryzmat wartości muzycznych i występu samej artystki. Jednak jeden z użytkowników TikToka zasugerował, że twórcy polskiego przeboju mocno inspirowali się światowym hitem. Chodzi o piosenkę o tym samym tytule, ale w wykonaniu Clean Bandit i Demi Lovato.

 Oglądałem Eurowizję kiedy rozpoznałem tę piosenkę – napisał internauta pod filmem, w którym porównuje fragmenty oby utworów.

– Wreszcie ktoś to usłyszał.

– Cieszę się, że nie tylko ja to wychwyciłam

– To praktycznie ta sama piosenka – wtórowali inni użytkownicy sieci z całego świata.

Internauci bronią Blanki. Polska gwiazda Eurowizji dopuściła się plagiatu?

Niemal natychmiast pod postem pojawiły się osoby, które nie tylko nie słyszą podobieństwa piosenki Blanki do hitu Demi Lovato, ale wręcz uważają takie porównanie za absurdalne.

– Obok podobieństwa to nawet nie stało.

– Ludzie specjalnie szukają piosenek, nawet niepodobnych, żeby się przyczepić.

– Problemy ze słuchem chyba ktoś ma.

– Niby z której strony? – grzmieli polscy internauci.

Słyszycie podobieństwo?

źródło; Radio Z

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: