Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Duchowa wojna w Kosmosie

4/4 - (2 votes)

Przepraszam wszystkich którzy lubili najpierw czytać, potem czytać i słuchać moje cykliczne felietony. Pisałbym tutaj nadal, ale pewnego dnia pomyślałem, że powinienem zwiększyć skalę i nie stawiać tylko na patriotyczny kwiat. Na Elitę Polskich Patriotów. Skoczyłem jak w przepaść na głęboką wodę i zająłem się przygotowaniem do publikowania filmów z moją natchnioną książką na YouTube. Wiedziałem, że będzie ciężko, bo YouTube nie lubi wielu rzeczy, a standardy społeczności YT nie tolerują wielu autorów. Ucząc się sposobów na produkcję filmową w ogóle, zastanawiałem się jak przekazywać swoje treści w postaci filmowej, tak aby nie usunęli mi konta. W końcu po kilku miesiącach ruszyłem. Otwarłem swój zakątek, na tym wielu-set-milionowym portalu – na YouTube. Wielu Trolli i grup ludzi niezadowolonych o przeciwnym do mojego zdaniu będzie mnie próbowało uciszać i być może im się to uda. Jednak kto nie próbuje ten się nie dowie, jak to będzie. Poniżej przedstawię państwu początek wstępu do Kronik Boskiej Pary, które zamierzam spisać z natchnienia.

Zamierzam je publikować na YT i utrwalać na miziaforum.com jeśli nie mają państwo nic przeciwko temu.  Cały wstęp trwa nieco ponad godzinę, ale jest bardzo ważny do tego aby zrozumieć całość. Filmy będą z napisami i głosem polskim i angielskim amerykańskim. Dobrze będzie, jeśli ludzie poznają tę powieść – Kronikę Boskiej Pary, czy Biblię Uniwersum.

 

Cytuję początek wstępu a następnie podam link do filmowego wstępu na YouTube.

 

Założyłem ten videopodcast – do publikacji księgi, zatytułowanej – „Kronika Boskiej Pary”.
Epopeja jest przeznaczona dla dorosłych. Niewidomych oraz, zaciekawionych duchowo.
Nie jest ukończona więc będzie kontynuowana w tym podcaście, aż wszystko się wyjaśni.
Jest literaturą którą można czytać dla rozrywki, ale radzę ją uznać jak najbardziej na serio.

Nie spodoba się powszechnie uznanej wiedzy którą posiadają współczesne społeczeństwa.
Nie będzie to książka lekka, bo przedstawiam w niej rzeczy obserwowane i dostrzegane z
Boskiego punktu widzenia. Kronika jest antysystemowa i przeczy, licznym półprawdom
historycznym, religijnym i naukowym. Po to, by wytłumaczyć na nowo, i podjąć literacką,
amatorską próbę rozstrzygnięcia tematów i prawd niewyjaśnionych. Przez natchnionego,
ciężko pracującego fizycznie pisarza amatora, który nie posiada dyplomu wyższej uczelni.

Powieść ta jest pisana jako beletrystyczna. Będzie podważać znane półprawdy nie podając
dowodów. Wszystko co do końca zostanie w niej zapisane, będzie odkrytą w medytacjach
prawdą, ale zasadniczo fikcją literacką, do zakwestionowania. Nie piszę Biblii Uniwersum
jako autorytet. Chcę tylko wprowadzić czytelników w światło. Podważyć przekonania, aby
wywołać uruchomienie procesów myślowych i otwarcie czytelników na absolutną prawdę.

 

Zainteresowanych pozdrawiam i życzę aby wynieśli z tego wstępu możliwie jak najwięcej.

The following two tabs change content below.
Witam serdecznie wszystkich słuchaczy i czytelników! Na wstępie podaję link, | https://miziaforum.com/?s=Jednorozec | do strony z aktualizowaną na bieżąco listą moich artykułów. Artykuły te, czytane w kolejności będą w efekcie końcowym stanowić pełnię! Kronikę beletrystyczną prawdy - opartą, na wielu domysłach historycznych. Swoim zakresem obejmującą całą historię wszechświata. Dotknę z tej racji, niemal wszystkich zagadnień ogólnych, z którymi świat miał do czynienia, począwszy, nie od roku biblijnego stworzenia świata. (W ziemskim kalendarzu, cynicznie narzucona ludzkości rachuba lat zaczyna się od daty. Według żydowskich autorytetów religijnych nastąpiło to - 7 października 3761r. p.n.e. Stąd np. w roku 2022, trwa rok 5782/5783.) W kronice, cofniemy się dalej, o co najmniej 16 miliardów lat. Takie są plany na około 1000 artykułów. Na razie jest ich 25 - ponumerowanych od 000 do 024. Każdy z nich ma wersję audio, czytaną przez lektora. Czytelnicy zaślepieni, wychowani w starym systemie, których wiara, pozostaje dla nich niepodważalną świętością, mogą sobie darować czytanie tej lektury, którą spisuję moimi rękoma, a która obnaży milion obłudnych kłamstw. Pracuję zawodowo, dlatego piszę nieregularnie jak mam czas. Jeżeli widzisz w mojej pracy twórczej, potencjał odkrywania prawdy, która nas wyzwoli to wesprzyj mnie. Zmotywuj do pisania, bo dzieło wielkie a ja jestem jeden i czekają mnie miesiące spisywania prawdy i obnażania mitów. Proszę "postaw mi kawę" - wciskając przycisk na stronie i ustal kwotę. W ten sposób poczuję się zobligowany do pisania i ruszę do przodu.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: