Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
312 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Co musisz wiedzieć o traktacie nuklearnym USA-Rosja, który Moskwa zawiesiła

4/4 - (1 vote)

New START to ostatnia zachowana umowa z czasów zimnej wojny, której celem było zapobieżenie nuklearnej apokalipsie

Co musisz wiedzieć o traktacie nuklearnym USA-Rosja, który Moskwa zawiesiła

Rosja zawiesza udział w kluczowym traktacie o redukcji zbrojeń jądrowych z USA, ogłosił we wtorek prezydent Władimir Putin. Powołał się na niedotrzymanie przez Waszyngton swojej części umowy i pogłębiające się zaangażowanie w konflikt na Ukrainie.

Traktat Nowy START jest ostatnim zachowanym reliktem wysiłków USA i ZSRR, by zapobiec nuklearnej zagładzie poprzez akceptację ograniczeń ich arsenałów i budowanie wzajemnego zaufania.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: