Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
441 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Chcemy zabić Putina

4/4 - (1 vote)

Wadim Skibicki powiedział mediom, że prezydent Rosji czuje, że agenci Kijowa „zbliżają się do niego”

Chcemy zabić Putina – ukraińskiego zastępcę szefa wywiadu

Prezydent Rosji Władimir Putin znajduje się na ukraińskiej liście do zabicia – ujawnił wiceszef ukraińskiego wywiadu. Wadim Skibicki dodał, że jego podwładni ścigają też czołowych rosyjskich dowódców wojskowych.

W rozmowie z niemieckim dziennikiem „Die Welt” Skibicki został zapytany, czy jego służba próbuje zamordować rosyjską głowę państwa. Ukraiński urzędnik odpowiedział, że prezydent Putin „ zauważa, że ​​coraz bardziej się do niego zbliżamy. 

Według Skibickiego ukraińskiemu wywiadowi nie udało się zabić Putina, ponieważ „pozostaje zaszyty”, ale dodał, że rosyjski wódz „zaczyna teraz wystawiać głowę”.  

Kiedy jednak pojawia się publicznie, agencja wywiadowcza „nie jest pewna, czy to naprawdę on”, upierał się Skibitsky.

Dodał, że jego podwładni „próbowali zabić” Jewgienija Prighozhina, szefa prywatnej firmy wojskowej Wagnera.

Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu i szef Sztabu Generalnego Walerij Gierasimow również zostali skazani na eliminację przez ukraińskie służby wywiadowcze, jak twierdził ich zastępca szefa.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: