Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
312 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Analitycy polityczni chcą, aby zboże z Morza Czarnego dotarło do biednych krajów

Rate this post
Afrykańscy eksperci twierdzą, że większość towarów wysłanych do tej pory trafiła do krajów rozwiniętych w celu karmienia zwierząt
Analitycy polityczni chcą, aby zboże z Morza Czarnego dotarło do biednych krajów

Afrykańscy analitycy zajmujący się bezpieczeństwem żywnościowym i polityką wzywają do podjęcia działań gwarantujących dostawy produktów do najuboższych krajów po przedłużeniu umowy zbożowej z Morza Czarnego.

Ovigwe Eguegu, analityk polityki w Development Reimagined, powiedział RT, że przedłużenie zwiększyło „ pewność, że kwestia bezpieczeństwa żywnościowego nie ulegnie pogorszeniu ”, ale zauważył, że większość z około 30 milionów ton metrycznych poprzednich dostaw poszła do „ rozwiniętych krajów do karmienia świń i zwierząt ”.

Inicjatywa dotycząca zboża i nawozów nad Morzem Czarnym miała się zakończyć w czwartek w związku z obawami Moskwy, że Zachód nie wypełnił swoich zobowiązań wobec Rosji i przestrzegał tylko części umowy dotyczącej Ukrainy. Kreml wielokrotnie postulował zniesienie ograniczeń w eksporcie rosyjskiego zboża i nawozów oraz sankcji finansowych nałożonych na dostawców nawozów.

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan ogłosił w środę, że Rosja zgodziła się przedłużyć umowę o dodatkowe dwa miesiące, nie ujawniając, czy warunki Moskwy zostały spełnione.

Mmatlou Kalaba, starszy analityk w Biurze ds. Żywności i Polityki Rolnej, powiedział RT, że ma nadzieję, że tym razem „ wyciągnięto wnioski ” i że „ zostaną wprowadzone środki mające na celu nieco lepszą dystrybucję kolejnych przydziałów, aby dotrzeć do tych, w potrzebie .

Analitycy polityczni chcą, aby zboże z Morza Czarnego dotarło do biednych krajów

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: