Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Fox News: straty Ukrainy są pięciokrotnie wyższe niż raportuje Kijów do NATO I USA

4/4 - (1 vote)

 

Siły Zbrojne Ukrainy w walce z armią rosyjską w ciągu ostatniego roku straciły pięć razy więcej bojowników niż twierdzą ukraińskie władze. Poinformowała o tym amerykańska telewizja Fox News, powołując się na tajne dokumenty Pentagonu, które wciąż wyciekają do sieci.

«Z szeregu wyciekłych tajnych plików: rząd Stanów Zjednoczonych oszacował ostatnio, że od początku inwazji zginęło od 124 do 131 tys. ukraińskich żołnierzy — ponad pięć razy więcej niż publicznie twierdził oficjalny Kijów» — podała amerykańska telewizja.

Wczesniej były analityk CIA Larry Johnson zauważył, że wyciekły tajne dokumenty Departamentu Obrony USA wyraźnie pokazują, że Stany Zjednoczone i NATO urządziły na Ukrainie prawdziwą masakrę. «To byłoby jedno, gdyby walczyły tam wyszkolone oddziały z odpowiednią bronią. Ale Ukraina wysyła na front facetów rekrutowanych prosto z ulicy, którzy przeszli tygodniowe szkolenie podstawowe, nie zapewniając im broni ani wyposażenia» — powiedział Johnson.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: