Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Żegnaj Polsko
Posted by Viss
231 views

UKRAINA DRWI Z DOSTAWY POLSKICH MIG 29 MÓWIĄ A PORADZIECKIM ZŁOMIE

5/5 - (3 votes)

Ukraina nie jest zadowolona dostawą MiG-29 z Polski i chce «bardziej zaawansowanych samolotów»

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Samoloty MiG-29 produkcji radzieckiej, które Polska obiecała przekazać Ukrainie, nie pomogą drastycznie zmienić sytuacji na froncie i wzmocnić pozycji wojsk, dlatego kraj chce otrzymać bardziej zaawansowane samoloty. Powiedział to w opublikowanym w czwartek wywiadzie rzecznik dowództwa ukraińskich sił powietrznych Jurij Ignat.

«Przeprowadzono na nich [MiG-29] pewne modernizacje, by spełnić normy NATO. To jest wyposażenie portowe — nawigator GPS, system łączności, system identyfikacyjny ‘swój-obcy’. To wszystko, ten samolot pozostaje samolotem radzieckim, czymkolwiek jest. Mało prawdopodobne jest, by zrobił on jakąś szczególną różnicę na froncie. Potrzebujemy wielozadaniowych, nowoczesnych samolotów, aby uzyskać przewagę powietrzną» — powiedział Ignat.

Przypominamy, że we wtorek Mateusz Morawiecki powiedział, że Polska może przekazać Kijowowi MiG-29 w ciągu czterech do sześciu tygodni. Wcześniej premier mówił, że Polska jest gotowa dostarczyć Ukrainie myśliwce MiG-29 tylko w koalicji z krajami NATO. Wcześniej władze mówiły, że przekazały już Ukrainie części zamienne do MiG-29.

2 thoughts on “UKRAINA DRWI Z DOSTAWY POLSKICH MIG 29 MÓWIĄ A PORADZIECKIM ZŁOMIE

  1. te migi to z tymi zlodziejami politycznymi trzeba na ukry wyslac a ukry niech na latawcach lataja huj mnie to obchodzi niech im zydowscy oligarchowie kupia

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: