Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

TURCJA PO TRZESIENIU ZIEMI MEGA OGROMNA PLAGA JADOWITYCH GĄSIENIC

4/4 - (2 votes)

W Turcji i po niszczycielskich trzęsieniach ziemi nadeszła plaga niebezpiecznych gąsienic. Nie dość, że są trujące, to jeszcze zagrażają przyszłym zbiorom, a jeśli ludzie sobie z nimi nie poradzą, ceny wielu produktów wzrosną kilkukrotnie.

                                                                                                                                                                                                  Inwazja gąsienic rozpoczęła się w Shirnak w południowo-wschodniej Turcji. Ziemia uprawna jest w niebezpieczeństwie, ponieważ nagle pojawiają się niezliczone gąsienice. Rolnicy ostrzegają, że niszczenie upraw może podnieść koszty żywności, ponieważ wpłynie to na ich dochody.

 

                                                                                                                                                                                                  Teoretycznie ta plaga nie może mieć związku z ostatnimi trzęsieniami ziemi w tym kraju, ale mieszkańcy Turcji widzą takie powiązanie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: