Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
308 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Trzech Ukraińców napadło na kierowcę autobusu , próbowali ukraść kasetkę z pieniędzmi .

4/4 - (1 vote)

Ukraińcy napadli na kierowcę autokaru w okolicach warszawskiego Dworca Centralnego

Dantejskie sceny z udziałem gości Morawieckiego z Ukrainy, miały miejsce w okolicach warszawskiego Dworca Centralnego. Jak podaje portal „Reporter Miejski” goście Mrowickiego dokonali napadu na kierowcę autokaru. Na miejscu interweniowały służby, które dokonały zatrzymania ukraińskich przestępców.

Jak podaje portal „Reporter Miejski” trzech napastników (obywatele Ukrainy) napadli na kierowcę autokaru pod Dworcem Centralnym. Napastnicy próbowali wyrwać kasę fiskalną z pojazdu i zaatakowali kierowcę. Wszyscy trzej napastnicy zostali obezwładnieni i zatrzymani. Jednemu została udzielona pomoc medyczna.

Kierowcy autokaru (Polak) nic się nie stało. Na miejscu swoje działania prowadzili policjanci, zespół ratownictwa medycznego.

 

źródło: Lege Artis

 

2 thoughts on “Trzech Ukraińców napadło na kierowcę autobusu , próbowali ukraść kasetkę z pieniędzmi .

  1. Pieknie.. to teraz będzie ze kierowca poturbował 3 biednych uchodźców i sterroryzował pasażerów .. a jednego poważnie
    pobił ..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: