Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
892 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
119 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
110 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
117 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
119 views
Łapanka

Łapanka

Posted by bastoy
356 views
PRZEPRASZAMY-WAS

PRZEPRASZAMY-WAS

Posted by Viss
341 views

Rosja i teoria wycieku laboratoryjnego

5/5 - (2 votes)

Rosja i teoria wycieku laboratoryjnego

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Riley Waggaman

Teoria wycieku laboratoryjnego oficjalnie stała się głównym nurtem dzięki Wall Street Journal i jego 130-letniej historii wszystkiego, co jest nie tak.

Podsumowując ustalenia gazety: „Chiny”.

Na drugim końcu spektrum są ludzie tacy jak Ron Unz, którzy twierdzą, że COVID-19 został stworzony przez samych Amerykanów.

Jest też Robert Malone, który godzi te dwie historie genezy, obwiniając zarówno USA, jak i Chiny za przełom w laboratorium, który „zabił miliony ludzi”.

Oznacza to, że przeciekające laboratorium zabiło wielu, wielu ludzi, a nie ostatnie trzy lata zorganizowanej eliminacji pod przykrywką „zdrowia publicznego”.

Naszym skromnym zdaniem nie jest to zbyt wiarygodna hipoteza.

Zademonstrujemy to z pomocą Rosji.

Kwiecień 2020: COVID kosi ofiary zawału serca

Marzec-kwiecień 2020 roku był strasznym czasem dla osób z chorobami zagrażającymi życiu. W każdej chwili ktoś z przewlekłą chorobą może uzyskać pozytywny wynik testu na COVID, a następnie umrzeć z jakiegokolwiek powodu.

W dniach po tym, jak Moskwa ogłosiła tygodniowe „wakacje”, które trwały ponad dwa miesiące, miejski wydział zdrowia starał się pokazać Moskalom, dlaczego samobójcze jest wychodzenie na zewnątrz z nieistotnych powodów.

11 kwietnia 2020 r.:

Sztab operacyjny ds. kontroli i monitorowania sytuacji z koronawirusem informuje, że w Moskwie zmarło czternastu pacjentów, u których zdiagnozowano zapalenie płuc i którzy otrzymali pozytywny wynik testu na zakażenie koronawirusem.

Wśród zmarłych są pacjenci w wieku od 52 do 82 lat. Wszyscy pacjenci mieli choroby współistniejące. Wśród nich są … Konsekwencje zawału serca.

To był Fort Detrick…

Moskiewskie Ministerstwo Zdrowia. 11 kwietnia 2020 r. (Źródło)

Moskiewskie władze zdrowotne szybko zdały sobie sprawę, że przejrzystość szkodzi reakcji Rosji na pandemię; wiek ofiar „COVID” został milcząco usunięty z codziennych odpraw – podobnie jak wszelkie wzmianki o ich chorobach współistniejących.

Jednak rosyjski rząd nadal definiował COVID jako „zapalenie płuc z pozytywnym testem na zakażenie koronawirusem”.

Jedną rzeczą jest mieć zawał serca i zapalenie płuc. Filiżanka rosołu i jesteś jak nowy.

Ale zawał serca i zapalenie płuc z pozytywnym wynikiem testu PCR?

To jest horror badań nad przyrostem funkcji…

Jesień 2020: „COVID nie jest tak zły jak sepsa”

Do jesieni 2020 r. tysiące pacjentów przeszło przez główny oddział COVID moskiewskiego szpitala Kommunarka.

Dane przedstawione przez głównego lekarza szpitala, Denisa Procenko, pokazują, że „większość pacjentów z koronawirusem umiera z powodu sepsy opornej na antybiotyki” po zarażeniu się szpitalną (szpitalną) nadkażeniem.

Źródło: MK.ru

Jak powiedział rosyjski lekarz Krasnaja Vesna w listopadzie 2021 r., zawyżona śmiertelność w kraju – obwiniana za COVID – jest w rzeczywistości w dużej mierze spowodowana „zakażeniami szpitalnymi”.

W artykule napisano:

Obwinianie za wszystko COVID jest nieetyczne – powiedział lekarz. Podkreślił potrzebę zrozumienia, dlaczego dochodzi do wybuchów zakażeń szpitalnych. […] [Wyjaśnił], że nie ma wiarygodnej diagnozy COVID-19. „Dlaczego pozwalają ludziom z innymi chorobami leżeć na oddziałach COVID?” – zapytał lekarz.

Szczególnie w przypadku pacjentów w podeszłym wieku, którzy nie są w stanie wyrazić zgody na interwencję medyczną, przerażające warunki na wielu rosyjskich oddziałach intensywnej terapii COVID („czerwone strefy”) są równoznaczne z wyrokiem śmierci.

W szpitalu Kommunarka Procenki nawet ci, którzy kategorycznie odmówili „leczenia” COVID, przechodzili procedury kończące życie.

Dziwnym zrządzeniem losu dr Mengele – przepraszam, Procenko – stał się później figurantem rosyjskiej kampanii przymusowych szczepień.

W czerwcu 2021 r. udzielił RT proroczego wywiadu, w którym wezwał do obowiązkowych szczepień – na kilka godzin przed ogłoszeniem obowiązkowych szczepień w Moskwie. Jakie są na to szanse?

Niecały tydzień później Procenko zgodził się kandydować do parlamentu po otrzymaniu osobistego telefonu od bardzo wdzięcznego Władimira Putina.

Putin osobiście zaprosił Procenkę do przyłączenia się do rosyjskiej partii uniwersyteckiej kochającej szczepionki. Żaden zły uczynek nie pozostaje bez nagrody. Źródło: RBK

Waszyngton i/lub Pekin muszą zostać pociągnięte do odpowiedzialności za rozwój tego przerażającego mikroba, który przynosi śmierć.

Listopad 2021: „Tutaj weź pyszny remdesivir”

Jakie potężne leki zostały użyte, aby chronić Rosjan przed „wyciekiem laboratoryjnym”, który „zabił miliony ludzi”?

Rosyjski minister zdrowia i członek Rady Wykonawczej WHO Michaił Muraszko ogłosił w listopadzie 2021 r.: wszystkie regiony Rosji będą zaopatrywane w „remdesivir”, słynny lek na Ebola, który zabija ludzi zamiast leczyć ebolę.

Źródło: mskagency.ru (zobacz także ten artykuł TASS)

Miesiąc wcześniej Muraszko przyznał, że Rosja leczy pacjentów „COVID” lekami przeciwwirusowymi, które powodują „toksyczne uszkodzenie wątroby”. Gdyby tylko uratował jedno życie…

Oszustwo „COVID drug” w Rosji jest tak bezczelne i rażące, że Ministerstwo Zdrowia wykupiło zapasy liczącego sobie dziesięciolecia oleju węża na świńską grypę „Arbidol”, który magicznie został przemianowany na lek COVID.

To czysty zbieg okoliczności, że firma, która produkuje ten bezużyteczny lek, ma bliskie powiązania z wicepremierem Rosji ds. Polityki społecznej i zdrowia.

Liczy się próba…

Niedawno, w sierpniu 2022 r., Rosyjskie Ministerstwo Zdrowia zaktualizowało listę zatwierdzonych leków COVID i dodało generyczny Paxlovid, jeden z wielu darów Pfizera dla ludzkości.

9 na 10 lekarzy zaleca Paxlovid w celu powstrzymania wycieków laboratoryjnych (źródło))

I jak moglibyśmy zapomnieć o najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym rosyjskim leku antycovidowym, opracowanym wewspółpracy z AstraZeneca – Sputnik V?

Jak chronić się przed anglosaską bronią biologiczną …

Styczeń 2023: Następstwa

Specjalista z rosyjskiego Ministerstwa Zdrowia powiedział w styczniu 2023 r., że „średni wiek osób, które zmarły z powodu koronawirusa [w Rosji] wynosił 76 lat, a w połowie przypadków była co najmniej jedna choroba przewlekła”.

Średnia długość życia Rosjanina wynosi 66-68 lat.

Dla kobiet wygląda to lepiej, żyją średnio 76-78 lat.

Niestety, nie znamy rozkładu zgonów z powodu COVID między mężczyznami i kobietami – ponieważ rosyjski rząd jest uczulony na podstawową przejrzystość – ale można stwierdzić, że Rosjanka, która umiera na COVID, traci średnio około zera lat oczekiwanej długości życia; Tymczasem rosyjscy mężczyźni, którzy padną ofiarą tego wycieku z laboratorium, mogą nawet żyć dłużej niż oczekiwano.

Nie należy bagatelizować szokującej liczby ofiar śmiertelnych w ciągu ostatnich trzech lat – Rosja miała rekordowy wskaźnik śmiertelności w 2021 roku.

Sugerujemy tylko, że być może problemem są toksyczne pigułki na wątrobę, genetyczne zawiesiny Big Pharmy, zawieszona opieka medyczna i atak na pełną skalę na ludzkość, jaką znamy – w przeciwieństwie do rzekomego patogenu spreparowanego w fajce cracku Wuhan / Hunter Biden.

Tylko do przemyślenia.

The following two tabs change content below.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: