Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
892 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
119 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
110 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
117 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
121 views
Łapanka

Łapanka

Posted by bastoy
356 views
PRZEPRASZAMY-WAS

PRZEPRASZAMY-WAS

Posted by Viss
341 views

Roger Waters do swoich fanów w Niemczech

5/5 - (2 votes)

Roger Waters do swoich fanów w Niemczech

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Słyszałem, że krąży plotka, że mogę nie przyjechać do Niemiec na moją europejską trasę z powodu sprzeciwu izraelskiego lobby. ŚMIECI! ZA NIC NIE PRZEGAPIŁBYM MOICH KONCERTÓW W NIEMCZECH!

Burmistrz Monachium i niektórzy członkowie partii Zielonych i SDP oraz niektórzy inni rzecznicy izraelskiego lobby oczerniają mnie, oskarżając mnie o bycie antysemitą, a także apologetą Putina. Nie jestem ani jednym, ani drugim. Nigdy nie było i nigdy nie będzie. Jestem jednak dobrze znany z tego, że jestem gorącym zwolennikiem ruchów pokojowych w ogóle, a w szczególności Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, podpisanej w Paryżu 10 grudnia 1948 r. Ten dokument ma 30 artykułów, są one łatwo dostępne, jeśli ich nie czytałeś, zrób to. Szczególnie Olaf Scholz, burmistrz Monachium i reszta niemieckiej klasy rządzącej. Tym, co denerwuje tych ludzi, jest to, że wraz z Powszechną Deklaracją, do której się odnoszę, popieram równe prawa człowieka dla wszystkich moich braci i sióstr na całym świecie, bez względu na ich pochodzenie etniczne, religię czy narodowość. Oznacza to, że popieram podstawowe prawa człowieka dla was wszystkich, w tym dla Olafa Scholza i burmistrza Monachium, w takim samym stopniu, w jakim popieram podstawowe prawa człowieka dla wszystkich narodów Lewantu, obszaru, który obejmowałby to, co obecnie nazywa się Izraelem i Palestyną oraz terytoriami okupowanymi i Gazą. Problem polega na tym, że cały obszar jest zarządzany siłą jako kolonialne przedsięwzięcie osadników apartheidu przez jedną grupę etniczną / religijną, żydowskie państwo Izrael, kosztem podstawowych praw człowieka, w tym, ale nie wyłącznie, prawa do życia i własności, wszystkich rdzennych lub nierdzennych ludzi, którzy tworzą populację wszystkich tych ziem. ale którzy nie są wyznania żydowskiego. To niedopuszczalne. Jeśli wasz rząd uważa, że jest to do przyjęcia, a jeśli tak, zadajcie sobie pytanie, jak byście się czuli, gdybyście to byli wy? Twoja matka, twój ojciec, twój syn, twoja córka, twój dom, twoja ziemia, twoje drzewo oliwne, które twój pradziadek zasadził setki lat temu?

Wasza klasa rządząca i wasze media chcą zakazać mi niesienia mojego przesłania miłości, pokoju i rewolucji, aby wzbogacić wasze życie. Cóż, idę i razem podniesiemy dach na tę farsę, to patrzenie w drugą stronę, gdy jedna grupa etniczna popełnia powolne ludobójstwo na drugiej. Kiedy Elie Wiesel, opisując holokaust, powiedział: „Stać przy milczeniu i obojętności jest największym grzechem ze wszystkich”. Może się mylił, może jeszcze większym grzechem jest stać z boku i klaskać.

CÓŻ, NIE JESTEM OBOJĘTNY, NA PEWNO NIE BIJĘ BRAWO I NIE BĘDĘ MILCZAŁ I PRZYJEŻDŻAM DO NIEMIEC!

MIŁOŚĆ

R.

The following two tabs change content below.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: