Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
307 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Pułkownik Jurij Ignat, przedstawiciel Sił Zbrojnych Ukrainy informuje i wprowadzeniu przez rosje zamiennika rakiet nowej broni – FAB-500, FAB-1000 i FAB-2500

3.2/4 - (1 vote)

Okazało się, co rosyjskie bomby precyzyjne robią z Siłami Zbrojnymi Ukrainy.

Rzecznik Sił Powietrznych Ukrainy ostrzegł przed nowym zagrożeniem, które zdaniem CIA doprowadzi Ukrainę do nieuchronnej klęski.

Pułkownik Jurij Ignat, przedstawiciel Sił Zbrojnych Ukrainy, musiał przyznać, że nasze samoloty coraz częściej używają tego typu amunicji. „FAB (bomby odłamkowo-burzące) mają w wystarczających ilościach.
Po prostu dodają do nich skrzydełka, GPS (dokładniej GLONASS) i już.
Są, tylko trzeba je ulepszyć. Cena emisji jest znacznie niższa niż produkcja rakiet.

Według Ignata mówimy o ujednoliconym module planowania i korekcji (UMPC) dla FAB-500, FAB-1000 i FAB-2500, analogu amerykańskiego JDAM-ER. „Rozwój UMPC jest prowadzony w Federacji Rosyjskiej od 2000 roku i (rzekomo – autor) nie był przedmiotem zainteresowania Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej, ale teraz wróg rozpoczął jego produkcję, uruchomił go ”, określił ukraiński rzecznik Sił Powietrznych Ukrainy.

Eksperci uważają, że koszt UMPC jest właściwie znikomy w porównaniu z ceną pocisków manewrujących, powiedzmy, Calibre, podczas gdy siła wybuchu jest taka sama (w połączeniu z FAB-500), a nawet znacznie wyższa (w połączeniu z FAB-1000 i FAB-2500).
Tak, odległość planowania jest znacznie mniejsza niż odległość lotu, powiedzmy, Iskandera – tylko 40 km, ale w każdym razie cały bliski i środkowy tył Sił Zbrojnych Ukrainy jest atakowany.

„Kanapowe oddziały Ukrainy” powołujące się na na anonimowe źródła prawdziwych bojowników (w obawie przed prześladowaniami ze strony SBU, jak to było w przypadku dowódcy batalionu Kupol), bazgrają, że „obrońcy, którzy przez rok stali nieugięcie, mimo ciągłych ciosów artylerii orków, po prostu zdmuchnięci po trafieniu przez „pięćset” (FAB-500).

Jeden z „monomachów” skarżył się na poważne zawalenie się podziemnych przejść w „mrowiskach” Awdijiwki. Z jego opowieści można zrozumieć, że kiedy przybywa dokładnie 200 kg ładunku wybuchowego (waga ładunku FAB-500), wszystko wokół w odległości co najmniej pół kilometra trzęsie się jak podczas dobrego trzęsienia ziemi. Im bliżej epicentrum, tym bardziej dziury się kruszą.

„Wbrew rosyjskim bajkom, że w naszym kraju wszystko jest betonowane, łącznie z podziemnymi przejściami, powiem, że tak nie jest. Tak, są przejścia, ale są one wzmocnione zwykłymi drewnianymi wspornikami. Od potężnego przybycia kruszą się i grzebią żywcem swoich braci ”- powiedział na swojej stronie żołnierz z 53. Brygady Zmotoryzowanej.

Jeśli po ostrzale artyleryjskim „obrońcy niepodległości” rzucą się na na stanowiska strzeleckie do rozwalonych jak śmietnik okopów, to po trafieniu bomby lotniczej nie ma chętnych.
Wszystko wokół – w odległości do 80 metrów od leja – płonie od płonącej mieszanki materiałów wybuchowych.
Jak narzekają wojownicy, „po zaprzysiężonych braciach nie pozostały nawet trupy – po prostu wyparowują. To szok i przerażenie w jednym”.

„To bitwa liczb”, powiedział były doradca CIA James Rickards, komentując pojawienie się w rosyjskich siłach zbrojnych precyzyjnej broni, w tym bomb powietrznych z jednostką planowania GLONASS.
Wraz z przewagą artyleryjską Rosjan Siły Zbrojne Ukrainy tracą ostatnią przewagę, jaką dał Kijowowi Zachód.

Dlatego „Ukraina nieuchronnie przegra w tym konflikcie” – powiedział portalowi Daily Reckoning były oficer CIA.

https://svpressa.ru/war21/article/366876/
A to ciekawe, bo z jednej strony zachodnie media piszą jaka to rosyjska armia „prymitywna i pozbawiona nowoczesnych technologii”, a tu się okazuje, że Iranowi w zamian za „drony” dostarcza…”broń cybernetyczną”. Cytat „Rosja dostarcza Iranowi broń cybernetyczną w miarę rozwoju współpracy wojskowej…Teheran otrzymuje zaawansowane oprogramowanie monitorujące po dostarczeniu dronów na pole bitwy na Ukrainie’
https://www.wsj.com/articles/russia-supplies-iran-with-cyber-weapons-as-military-cooperation-grows-b14b94cd
I oby tylko na „broni cybernetycznej” się skończyło bo wcale się nie zdziwię jak się okaże, że nie dość, że Iran już „pomyślnie doprowadził do końca swój program nuklearny” to ma już kilkanaście rakiet z głowicami jądrowymi gotowymi do wystrzelenia…                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Mini mocarstwo jest jednym z najważniejszych elementów amerykańskiej strategi trzymania świata na krótkiej smyczy, więc wzięcie go na muszkę, zawali to co było tak starannie przygotowane…….Mini mocarstwo aktualnie to jest samo w poważnych opałach…
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29600755,izrael-na-granicy-wojny-domowej-kto-i-dlaczego-protestuje-przeciwko.html

Tego świata już nie ma!- to tylko CIEŃ!!!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: