Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
13 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
51 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
556 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Nowa partia polityczna w Polsce

5/5 - (4 votes)

Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich, zarejestrował formację, którą chce wprowadzić do Sejmu. Od 9 lutego jest przewodniczącym partii o nazwie Polska Jest Jedna (PJJ).

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tym samym PJJ stała się piątą partią – po PiS, PO, Nowej Lewicy i PSL – mającą swojego prezydenta miasta. Planuje on kandydowanie do Sejmu. Piecha twierdzi, że ma silne poparcie oddolne, struktury we wszystkich województwach i ponad stu liderów.

Partia chce m.in. wspierać polskie górnictwo, które jej zdaniem powinno być podstawą naszej energetyki, zwłaszcza że już teraz 85% energii powstaje z węgla, oraz wprowadzić rozwiązania korzystne dla przedsiębiorców, jak dobrowolny ZUS przez trzy lata albo składka zdrowotna zależna od przychodu.

Chce też wsparcia dla rolników, stawia na polskie produkty, a producentom chce zapewnić swobodę działania.

Źródło: NCzas.com

NOWA PARTIA POLITYCZNA W POLSCE

One thought on “Nowa partia polityczna w Polsce

 1. No , tak , prezydentura się kończy , niewiadomo czy się wygra II kadencję , jak by co , więc jak zwykle ”trampolina” i odskok na nową ”fuchę” … nowa historia , nowe korytko , jak by co , zapewnione na kolejne 4 latka .

  Słuchałem kilku podcastów Pana Prezydenta i nie powiem , wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie .
  Miał by jaja i byłby gościem jak by zarejestrował partię … wyznaczył LIDERA a sam ogarniał by wszystko i miał pod kontrolą … stojąc w cieniu .

  A tak , wyszło szydło z wora … czyli taki Maciak bądż Kukiz BIS … zrobić dobre wrażenie na publice …. i cheja do przodu … nie liczą się koszta , nie liczy się nawet to , że TYTANIC (vide Polska) TONIE , ważne , że zabawa jest w toku i orkiestra przygrywa do ”kotleta” .
  Typowa mentalność groszoroba .
  Gardzę takimi osobnikami .
  Nawet jak wejdzie do tego Sejmu to ilu posłów wprowadzi 5 … no w porywach 10 … co będą mogli zdziałać … NIC … będą tylko tym JĘZOREM U WAGI … czyli będą KUPCZYĆ swoimi GŁOSAMI …. dokładnie tak jak robił to właśnie skurwiony KUKIZ czy skurwiona KONFEDERACJA …. teraz to NOWA NADZIEJA … Bosak i Metzem zapewniają , że w tym ROZDANIU to nawet DUPY DADZĄ ELEKTORATOWI , tak ma być ślicznie i fantastycznie … TYLKO GŁOSUJCIE NA NAS .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: