Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
299 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Nagromadzenie wojsk NATO w regionie Morza Czarnego, w krajach bałtyckich i w Polsce jest bezprecedensowe.

4/4 - (4 votes)

OUBZ: koncentracja NATO w Europie Wschodniej stała się bezprecedensowa

Nagromadzenie wojsk NATO w regionie Morza Czarnego, w krajach bałtyckich i w Polsce jest bezprecedensowe. Poinformował o tym sekretariat Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym (OUBZ) w piątek 31 marca po rozszerzonym spotkaniu swoich wyższych rangą pracowników w swojej siedzibie.

«W krajach bałtyckich, w Polsce i w regionie Morza Czarnego ma miejsce bezprecedensowe nagromadzenie wojsk Sojuszu Północnoatlantyckiego» — czytamy w oficjalnym komunikacie.

Sekretarz generalny CSTO Imangali Tasmagambetov podkreślił, że «obecna sytuacja międzynarodowa charakteryzuje się wzrostem globalnych i regionalnych sprzeczności», w które zaangażowane są również państwa członkowskie Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym.

Wcześniej w piątek premier Węgier Viktor Orban poinformował, że w Unii Europejskiej wciąż dyskutowana jest kwestia wysłania wojsk na Ukrainę i że jest to obarczone ryzykiem bezpośredniego starcia z Rosją. Groźba nowej wojny światowej jest bardzo realna i to «nie jest literacką przesadą», podkreślił węgierski przywódca.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: