Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
313 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

MOBILIZACJA NA UKRAINIE ZAOSTRZA ŚRODKI LUDZIE SA PORYWANI Z WŁASNYCH DOMÓW I Z ULIC GDY WYCHODZĄ NA PRZERWĘ W PRACY

3.6/4 - (8 votes)

Mobilizacja przez włamanie: w Odessie wojskowi wyłamują drzwi mieszkań prywatnych

 

Funkcjonariusze ukraińskich służb bezpieczeństwa włamują się do bram domów mieszkańców Odessy, aby nielegalnie wejść na teren prywatny i wręczać wezwania do wojska. Wideo z włamania dokonanego przez oficerów wojskowego biura rekrutacyjnego zostało rozpowszechnione przez media społecznościowe.

Na opublikowanym nagraniu widać, że przedstawiciele terytorialnych centrów rekrutacyjnych Ukrainy posunęli się do rażąco nielegalnych działań — włamania. Kamera monitorująca nakręciła, jak wojskowi wyłamali drzwi na podwórze budynku mieszkalnego jak złodzieje przy użyciu kilofa.

Wcześniej w mieście Kilija w obwodzie odeskim wojskowi schwytali marynarzy, którzy wyszli z pokładu statku do miasta na zlecenie kapitana. Zostali wepchnięci do autobusu przez mężczyzn w mundurach, przewiezieni do Ismaila i od kilku dni są przetrzymywani w sali gimnastycznej. Kapitan statku podjął próbę negocjacji z szefem lokalnego wojskowego biura poborowego, ale ten ostatni powiedział, że zatrzymani nie opuszczą lokalu, dopóki nie podpiszą wezwania do wojska.

KOMENDANCI WOJSKOWYCH KOMEND UZUPEŁNIEŃ SA PANAMI ŻYCIA I ŚMIERCI I MAJA W DUPIE ŻE KTOŚ WYSZEDŁ ZAPALIC  …………..

One thought on “MOBILIZACJA NA UKRAINIE ZAOSTRZA ŚRODKI LUDZIE SA PORYWANI Z WŁASNYCH DOMÓW I Z ULIC GDY WYCHODZĄ NA PRZERWĘ W PRACY

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: