Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Jak zostać SZLACHCICEM?

Jak zostać SZLACHCICEM?

Posted by Mforum
364 views

Mężczyźni udający kobiety (transpłciowi) mogą rywalizować z prawdziwymi kobietami w podnoszeniu ciężarów, orzeczenie sądu USA

5/5 - (2 votes)

Podnoszenie ciężarów. Laurel Hubbard - jej sprawa wywołuje emocje -  Przegląd Sportowy

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 Sąd stanu Minnesota orzekł , że biologiczni mężczyźni, którzy twierdzą, że są „kobietami”, mogą rywalizować z prawdziwymi kobietami w kobiecym oddziale amerykańskiego trójboju siłowego.

Orzeczenie zapadło w odpowiedzi na pozew złożony i wygrany przez sztangistę JayCee Coopera, transseksualistę, który twierdzi, że organizacja naruszyła ustawę o prawach człowieka stanu Minnesota, zakazując „jej” konkurowania z prawdziwymi kobietami.

USA Powerlifting otrzymało zaledwie dwa tygodnie na „zaprzestanie wszelkich nieuczciwych praktyk dyskryminacyjnych” związanych z orientacją seksualną i tożsamością płciową. Organizacja musi również całkowicie odwrócić swoją poprzednią politykę zakazu osób transpłciowych.

„Szkoda polega na zmuszaniu osoby do udawania, że ​​jest kimś innym, z ukrytym przesłaniem, że to, kim jest, jest mniejsze niż” – stwierdził sąd w swoim orzeczeniu. „To jest istota separacji i segregacji i tego zabrania MHRA (Agencja Regulacyjna ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej)”.

(Powiązane: Niektóre tranny domagają się odszkodowań , jakby były niewolnikami.)

Do Coopera dołączyła Gender Justice, grupa, której misją jest „likwidacja barier prawnych, strukturalnych i kulturowych, które przyczyniają się do nierówności płci”.

Dlaczego tranny mają taką obsesję na punkcie grania w niewłaściwej drużynie?

W rozmowie z lokalną stacją telewizyjną KARE w Minnesocie Cooper wyjaśnił, że „ma dość tego, jak mnie traktowano” i „ma dość tego, jak traktowana jest moja społeczność i wystarczy”.

„Marsha P. Johnson i zamieszki w Stonewall oraz mnóstwo czarnych adwokatów i aktywistów transpłciowych na przestrzeni dziejów – i sposób, w jaki prowadzili tę walkę – jestem tylko małym elementem, który jest z tego zbudowany” – dalej cytuje Coopera jako powiedzenie.

Urzędnicy z USA Powerlifting mówią, że rozważają odwołanie się od decyzji sądu, która pozwoli biologicznym mężczyznom konkurować z biologicznymi kobietami, co stanowi nieuczciwą przewagę.

„Nasze stanowisko miało na celu zrównoważenie potrzeb kobiet cis- i transpłciowych, których możliwości znacznie różnią się w sporcie czysto siłowym” – powiedział Lawrence Maile, prezes organizacji, w oświadczeniu dla KARE .

„Otrzymaliśmy wyrok sądu w trybie doraźnym, uznający nas za odpowiedzialnych za dyskryminację. Z całym szacunkiem nie zgadzamy się z wnioskami sądu. Rozważamy wszystkie nasze opcje, w tym apelację”.

Do tej pory około 18 stanów w całym kraju przyjęło przepisy zakazujące osobom transpłciowym rywalizacji w sporcie kobiecym lub dziewczęcym.

W styczniu World Athletics, organ zarządzający międzynarodową lekkoatletyką, wydał własną propozycję, aby umożliwić osobom transpłciowym rywalizację w oparciu o wybraną przez nich tożsamość płciową, o ile sztucznie obniżą poziom testosteronu przed zawodami.

„Fakt, że World Athletics, jedna z największych, nie postawiła stopy na nogi, myślę, że to naprawdę denerwujące” – narzekała brytyjska kulomiotka Amelia Strickler na tę organizację. „Naprawdę się martwię. To jest moja kariera”.

W sekcji komentarzy ktoś napisał, że „prawdziwe kobiety we wszystkich zawodach sportowych powinny odejść, gdy dowiedzą się, czy mężczyzna udający kobietę bierze udział w jakichkolwiek zawodach, w których biorą udział”.

„Cóż, czuję się jak miliarder. Więc kto odmawia mi mojej tożsamości? żartował inny. „Jacy nielegalni ludzie naruszają moje prawa do bycia sobą?”

Inny zwrócił uwagę, że kolejny skorumpowany sąd zaprzecza nauce, jednocześnie ulegając seksualnemu dewiacyjnemu pokazowi ruchu, który grozi wywróceniem do góry nogami wszystkich kobiecych sportów.

„To bardzo proste… chromosomy nie kłamią” — powiedziała ta sama osoba. „Przetestuj je, a będziesz miał dowód, że to mężczyzna lub kobieta”.

CZYSTE SZALEŃSTWO: Mężczyźni udający kobiety (transpłciowi) mogą rywalizować z prawdziwymi kobietami w podnoszeniu ciężarów, orzeczenie sądu USA

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: