Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Świetnie powiedział 💪
Posted by bastoy
114 views
Papa Dance  Panorama Tatr
Posted by wadam12
230 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Kult klimatyczny: Greta Thunberg wkrótce zostanie doktorem honoris causa teologii

4/4 - (3 votes)

Kult klimatyczny: Greta Thunberg wkrótce zostanie doktorem honoris causa teologii

Wizerunek symboliczny: Greta Thunberg jest teraz doktorem honoris causa teologii, Zdjęcie: Report24.news

Uniwersytet Helsiński ogłosił 9 marca, że przyzna doktorat honoris causa niesławnej „Climate Grecie”. Jest jedyną „doktorantką” bez widocznego wykształcenia na liście. Ceremonia wręczenia nagród zaplanowana jest na 9 czerwca.

Oto lista osób, którym Wydział Teologiczny przyznał doktoraty honoris causa 9 czerwca:

Riho Altnurme, profesor historii Kościoła, prodziekan ds. badań, Wydział Filozofii, Uniwersytet w Tartu

Maria Immonen, MA, Dyrektor Wydziału Służb Światowych, Światowa Federacja Luterańska (LWF)

Mia Lövheim, profesor socjologii religii, Uniwersytet w Uppsali

Greta Thunberg, aktywistka

Munib Younan, emerytowany biskup Kościoła Ewangelicko-Luterańskiego w Jordanii i Ziemi Świętej, były przewodniczący Światowej Federacji Luterańskiej

Annabel Brett, profesor, współdyrektor, Cambridge Centre for Political Thought, University of Cambridge

Grace Davie, emerytowana profesor socjologii, Uniwersytet w Exeter

Philip Esler, profesor, Portland Chair in New Testament Studies, University of Gloucestershire

Oczywiście, w takich dniach, bycie najbardziej irytującym aktywistą na świecie wystarczy, aby zdobyć stopień naukowy. Szczególną przyprawę ma to, że ten doktorat honoris causa nawiązuje do teologii.

Nagroda z teologii, czyli religioznawstwa, jednoznacznie wskazuje, że międzynarodowa mania klimatyczna jest kultem sekt. Świadczą o tym również różne działania ekstremistów z „Extinction Rebellion”, którzy często pojawiają się w czerwonych szatach i sprawiają wrażenie okultystycznej czarnej masy.

Wielu krytyków na całym świecie zauważyło już, że w szczególności ideologia zielonej lewicy ma cechy kultowe. Wierzący często wydają się mieć wyprane mózgi, muszą recytować te same powiedzenia w kółko – i wydają się przemienieni w szalonych w wywiadach. Biorą udział w dziwnych procesjach lub tańcach z ekstatycznymi konwulsjami.

Kult wokół niewykształconej Grety Thunberg prowadzi do coraz dziwniejszych rezultatów. Na przykład w 2021 roku pomnik Grety został wzniesiony przez University of Winchester. Nawet dla ludzi, którzy mają podstawowe sympatie dla Thunberg, staje się coraz bardziej jasne, że nie jest to spór merytoryczny, ale fanatyzm religijny. Wyjaśnia to również nieregularne zachowanie tak zwanych klejów klimatycznych.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: