Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
305 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Korea Północna właśnie przetestowała broń, która może stworzyć „radioaktywne tsunami”, które może zabić miliony

4/4 - (6 votes)

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany przez Michaela Snydera na blogu The Economic Collapse pod tytułem: Korea Północna właśnie przetestowała swoją wersję broni Posejdona Doomsday, która może stworzyć „radioaktywne tsunami”, które może zabić miliony

Chciałbym, żebyście wyobrazili sobie przez chwilę scenariusz nie do pomyślenia. Dziesiątki gigantycznych podwodnych dronów uzbrojonych w głowice nuklearne, które zostały zaparkowane tuż przy naszych wybrzeżach, eksplodują jednocześnie, wysyłając ogromne „radioaktywne tsunami” zalewające nasze najważniejsze nadmorskie miasta. Nowy Jork, Waszyngton, Boston, Miami, Los Angeles, San Francisco i Seattle zostają zniszczone w ciągu kilku chwil.

Kiedy kilka lat temu Rosjanie zaczęli opracowywać „broń zagłady” Posejdona, nasi przywódcy nie traktowali tego zagrożenia zbyt poważnie. Ale teraz Rosjanie faktycznie produkują Posejdony, a Koreańczycy z Północy właśnie przetestowali własną wersję. Gdy ktoś zdecyduje się faktycznie użyć takiej broni, nasz świat już nigdy nie będzie taki sam. Niestety, większość Amerykanów nie ma pojęcia, jak bardzo jesteśmy bezbronni. Większość z nas po prostu nadal imprezuje, jakby dobre czasy nigdy się nie kończyły, ale w międzyczasie nasi wrogowie dosłownie przygotowują się do walki w III wojnie światowej.

Chciałbym, aby ludzie zrozumieli, że miliony Amerykanów mogą nagle umrzeć w ciągu jednego dnia, jeśli wybuchnie kataklizmiczna wojna.

Oczywiście w ostatnich latach dobrze poznaliśmy tragedię. W piątek absolutnie ogromne tornado wylądowało w Mississippi i pozostało na ziemi przez co najmniej 80 mil. W tym momencie mówi się, że zginęły 23 osoby …

Mississippi Emergency Management donosi, że co najmniej 23 osoby zginęły w wyniku piątkowego tornada, które przetoczyło się przez stan.

MEMA donosi, że dziesiątki osób zostało rannych, a co najmniej cztery osoby zaginęły w wyniku burzy, która spowodowała rozległe zniszczenia w społecznościach Rolling Fork, Silver City i Amory.

„Niestety, liczby te prawdopodobnie się zmienią” – powiedział MEMA w oświadczeniu.

Słowa po prostu nie są w stanie oddać zniszczenia, którego właśnie byliśmy świadkami. Tornado miało ponad pół mili szerokości, a całe społeczności zostały całkowicie zniszczone.

 

Kiedy jeden z meteorologów zorientował się, co się dzieje, dosłownie zaczął się modlić,  gdy był na antenie …

Meteorolog modlił się na żywo w piątek, gdy tornada przetoczyły się przez Mississippi, zabijając co najmniej  23 osoby .

„Drogi Jezu, proszę, pomóż im” – powiedział główny meteorolog WTVA  Matt Laubhan  w piątek wieczorem, ostrzegając mieszkańców Amory w stanie Mississippi, aby natychmiast schronili się.

„Och, człowieku”, powiedział zdobywca nagrody Emmy specjalista od pogody, krótko pochylając głowę, gdy odmawiał modlitwę.

To była zdecydowanie wielka, wielka tragedia, ale jak dotąd liczba ofiar śmiertelnych jest dość ograniczona.

Teraz chcę, abyście zastanowili się, jak będzie wyglądało nasze społeczeństwo, jeśli niespodziewany atak zabije miliony naszych obywateli jednego dnia.

Według  Popular Mechanics , „broń zagłady” Posejdona ma 65 stóp długości i  „prawie nieograniczony zasięg” …

Posejdon to duża torpeda o napędzie atomowym, przeznaczona do atakowania wrogich celów przybrzeżnych z odległości tysięcy kilometrów. Posejdon ma około 65 stóp długości i 6,5 stopy szerokości, co czyni go największą torpedą, jaką kiedykolwiek zastosowano. Jest tak duży, że prawdopodobnie jest podwodnym dronem. Wykorzystanie energii jądrowej daje jej niemal nieograniczony zasięg. Teoretycznie broń taka jak Posejdon mogłaby zostać wystrzelona z portu lub bazy morskiej, ale rozmieszczenie jej na łodzi podwodnej utrudnia jej zlokalizowanie i zniszczenie.

Czy widziałeś zdjęcia Hiroszimy lub Nagasaki po zrzuceniu na nie bomby atomowej podczas II wojny światowej?

Cóż, głowica, w którą uzbrojony jest Posejdon, ma  ponad 100 razy większą siłę wybuchową …

Eksperci uważają, że Posejdon jest uzbrojony w 2-megatonową głowicę termojądrową, największą głowicę, jaką jakikolwiek kraj wystawił od dziesięcioleci i odpowiada 2000 kiloton trotylu. Bomby atomowe zrzucone na Hiroszimę i Nagasaki miały moc wybuchową odpowiednio od 15 do 21 kiloton. 2-megatonowa bomba termojądrowa zdetonowana na lądzie stworzy kulę ognia o średnicy 1 mili i spowoduje oparzenia trzeciego stopnia w odległości prawie 9 mil. Zrzucona na Nowy Jork taka bomba zabiłaby 1,7 miliona ludzi i zraniła kolejne 2 miliony.

Jeśli mieszkasz w nadmorskim mieście, Posejdon mógłby być zaparkowany na morzu i nawet byś o tym nie wiedział.

A Władimir Putin mówi, że produkowane obecnie Posejdony  wkrótce trafią do służby …

„Są bardzo ciche, mają dużą zwrotność i są praktycznie niezniszczalne dla wroga. Dziś na świecie nie ma broni, która mogłaby im przeciwdziałać” – powiedział Putin.

„Pierwszy zestaw Posejdonów został wyprodukowany, a okręt podwodny Biełgorod otrzyma je w najbliższej przyszłości”, poinformowała 16 stycznia rosyjska państwowa agencja informacyjna Tass. -metrowe torpedy Posejdona.

To z pewnością wystarczająco przerażające, ale teraz Koreańczycy z Północy właśnie  pomyślnie przetestowali  własną wersję broni…

Według KCNA test był osobiście nadzorowany przez dyktatora Kim Jong-un, który chciał ostrzec Stany Zjednoczone i Koreę Południową, że powodują „kryzys nuklearny” swoimi „celowymi, uporczywymi i prowokacyjnymi ćwiczeniami wojennymi”.

Północnokoreańska gazeta „Rodong Sinmun” opublikowała zdjęcie Kima stojącego obok dużej torpedy, która mogła, ale nie musi, być podwodnym dronem. Artykuł zawierał również zdjęcia, które rzekomo pokazywały drona manewrującego pod wodą, a następnie wyrzucającego słup wody w stylu ładunku głębinowego, gdy jego testowa głowica wybuchła.

Nie wiemy, jak bardzo wersja koreańska jest podobna do wersji rosyjskiej.

Wygląda na to, że wersja dla Korei Północnej jest mniejsza i prawdopodobnie będzie miała mniejszy zasięg.

Ale zdecydowanie został zaprojektowany do użycia przeciwko Stanom Zjednoczonym.

Więc jeśli mieszkasz w Los Angeles lub San Francisco, lepiej miej nadzieję, że Kim Jong-un nie dostanie swędzącego palca na spuście.

A prawda jest taka, że ​​jest to człowiek, który nie jest znany ze swojej cierpliwości. W rzeczywistości mówi się, że ktoś z jego personelu może potencjalnie zostać stracony  z powodu niedawnej awarii garderoby …

Dyktator został sfotografowany w zeszłym tygodniu podczas inspekcji wystrzelenia międzykontynentalnej rakiety balistycznej Hwasong-17 (ICBM), która miała dotrzeć do USA.

Jednak zdjęcia propagandowe z tej okazji uchwyciły dziwne białe plamy na jego płaszczu przy nadgarstkach i talii oraz inne na marynarce w pobliżu guzików.

Chociaż wydaje się, że Jong-Un mógł zarysować swoje ubranie mokrą farbą, istnieje obawa, że ​​jego personel zostanie ukarany za to, że go nie ochronił.

Michael Madden, ekspert od północnokoreańskich elit, powiedział, że odpowiedzialnym za to grozi degradacja lub ciężka praca, ale nie można wykluczyć egzekucji.

Od 1945 roku nie użyto broni jądrowej i powinniśmy być za to bardzo wdzięczni.

Ale teraz na całym świecie trwają przygotowania do III wojny światowej i to tylko kwestia czasu, zanim ktoś przekroczy granicę, której nigdy nie będzie można przekroczyć.

Dlatego tak niebezpieczna jest eskalacja spraw na Ukrainie. W sobotę Władimir Putin zapowiedział, że wkrótce rozmieści taktyczną broń nuklearną  na Białorusi …

Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział w sobotę, że rozmieści taktyczną broń nuklearną na sąsiedniej i sojuszniczej Białorusi, dostarczając broń do kraju u bram Unii Europejskiej.

Putin wcześniej wydawał słabo zawoalowane ostrzeżenia, że ​​mógłby użyć broni nuklearnej na Ukrainie, gdyby Rosja była zagrożona, ożywiając obawy z czasów zimnej wojny.

Zamiast poważnie traktować takie groźby, nasi przywódcy  nadal bagatelizują zagrożenie …

Departament Stanu powiedział CNN, że „będzie nadal monitorował implikacje” rosyjskiego planu rozmieszczenia taktycznej broni jądrowej na Białorusi, ale nie dostosuje swojej strategii dotyczącej broni jądrowej.

„Nie widzieliśmy żadnego powodu, aby dostosować naszą własną strategiczną postawę nuklearną ani żadnych oznak, że Rosja przygotowuje się do użycia broni nuklearnej” – powiedział rzecznik Departamentu Stanu Vedant Patel w oświadczeniu dla CNN.

Urzędnicy amerykańscy nadal wierzą, że będą w stanie powstrzymać wojnę na Ukrainie przed przekształceniem się w konflikt nuklearny.

Miejmy nadzieję, że mają rację.

Ale co jeśli nie są?

Dla tych  , którzy śledzą mój biuletyn , będę regularnie aktualizować, ponieważ wydarzenia na świecie będą się nasilać.

Żyjemy w czasach wojen i plotek o wojnach, a większość Amerykanów po prostu nie zdaje sobie sprawy, jak blisko jesteśmy nie do pomyślenia, by stać się rzeczywistością.

https://www-shtfplan-com.translate.goog/headline-news/north-korea-just-tested-a-weapon-that-can-create-a-radioactive-tsunami-that-could-kill-millions?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: