Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
49 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
552 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Gorączka, wymioty, krwawienie z różnych części ciała i niewydolność nerek. To objawy tajemniczej choroby, która zaatakowała na północy Tanzanii.

5/5 - (3 votes)

Gorączka, wymioty, krwawienie z różnych części ciała i niewydolność nerek. To objawy tajemniczej choroby, która zaatakowała na północy Tanzanii. Rząd tego kraju wysłał na miejsce ekspertów, którzy mają zbadać przyczynę dolegliwości. Do tej pory zmarło pięć osób.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komisarz regionu Kagera Albert Chalamila powiedział dziennikarzom, że zespół szybkiego reagowania składający się z ekspertów medycznych odwiedził już wioski Bulinda i Butahyaibega w okręgach Maruku i Kanyangereko w dystrykcie wiejskim Bukoba.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-tajemnicza-choroba-w-tanzanii-do-tej-pory-zmarlo-piec-osob,nId,6663257#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Choroba prawdopodobnie jest zakaźna

  • Ludziom zaleca się zachowanie spokoju podczas podejmowania niezbędnych kroków, powinni również zachować czujność i wcześnie zgłaszać się do placówek służby zdrowia, gdy doświadczają lub widzą jakiekolwiek nieprawidłowe objawy – powiedział.

W oświadczeniu główny lekarz Tanzanii Tumaini Nagu stwierdziła, że „zostały pobrane próbki od pacjentów i zmarłych w celu zidentyfikowania źródła i rodzaju choroby”. Jednocześnie wezwała społeczeństwo do zachowania spokoju, ale i do podjęcia środków ostrożności w celu uniknięcia zarażenia

Uważa się, że choroba jest zakaźna.

Nie żyje pięć osób

Choroba została wykryta u siedmiu osób z gorączką, wymiotami, krwawieniem z różnych części ciała i niewydolnością nerek – poinformowało ministerstwo zdrowia w oświadczeniu – poinformowała AFP. Do tej pory zmarło pięć osób. 

Sytuację pogarsza fakt, iż odkrycia dokonano po wybuchu epidemii eboli w Ugandzie, która trwała prawie cztery miesiące i pochłonęła życie 55 osób, zanim rząd w styczniu ogłosił jej koniec.

W zeszłym roku Tanzania wykryła ognisko leptospirozy (choroba zakaźna wywołana przez krętki z rodzaju leptospira, które występują na całym świecie z wyjątkiem strefy polarnej), która zabiła trzy osoby w południowo-wschodnim regionie Lindi.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-tajemnicza-choroba-w-tanzanii-

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: