Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
50 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
553 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Elon Musk: Jeśli Trump zostanie aresztowany, „zostanie ponownie wybrany w miażdżącym zwycięstwie”

5/5 - (3 votes)

Muska i Trumpa

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prezydent Trump spodziewa się aresztowania w przyszłym tygodniu w związku ze sprawą Stormy Daniels, w której jest oskarżony o płacenie Danielsowi w ramach „Hush Payment”.

Wielokrotnie publicznie oświadczał, że nie popełnił żadnego przestępstwa, a oskarżenia prokuratury na Manhattanie przeciwko niemu to „obalone bajki”.

Jednak organy ścigania, na rozkaz przywódców Demokratów, przygotowują się do aresztowania byłego prezydenta Donalda Trumpa już we wtorek przyszłego tygodnia.

Raporty GWP : Wiadomość o możliwym aresztowaniu Trumpa zalała sferę Twittera i zwróciła uwagę prezesa Twittera i Tesli Elona Muska.

W odpowiedzi na klip Fox News, który twierdził, że Trump zostanie aresztowany i skuty kajdankami w przyszłym tygodniu, Musk napisał na Twitterze: „Jeśli tak się stanie, Trump zostanie ponownie wybrany w miażdżącym zwycięstwie”.

Musk nie był jedyną osobą, która powiedziała, że ​​jeśli Trump zostanie aresztowany, zwiększy to tylko jego popularność, ale kilku użytkowników na Twitterze powtórzyło tę samą opinię.

Komentator polityczny Ian Miles Cheong stwierdził, że jeśli prokuratura na Manhattanie będzie kontynuować plan aresztowania Trumpa, zmienią go w męczennika.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: