E-maile w 2020 r. rozwieją oszustwo związane z testem PCR covida

Berufsbedingte Corona-Infektion mit PCR-Test dokumentieren - Unfallkasse  Hessen – Ihre gesetzliche Unfallversicherung

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

We wrześniu 2020 r. profesor Martin Neil otrzymał kilka anonimowych e-maili dostarczających niezbitych dowodów na to, że testy PCR na covid nigdy nie były dokładne ani odpowiednie. „ Niektóre z [testowych] sekwencji znajdują się w samym ludzkim genomie” – zauważono w e-mailach.

Między innymi e-maile z dymiącymi pistoletami opisują, że próg cykli był zawsze ustawiony zbyt wysoko i żaden zestaw do badań przesiewowych RT-PCR na rynku nigdy nie otrzymał jakiejkolwiek aprobaty ani certyfikatu. Ale być może największą bronią było sekwencjonowanie genów, którego dr Christian Drosten użył w swoim planie systemu testowania covid, który był używany na całym świecie.

Drosten, który wynalazł system badań przesiewowych na covid, nigdy nie izolował ani nie miał dostępu do wirusa. Zamiast tego pobrał sekwencję RNA wirusa z chińskiej bazy danych. Następnie Drosten stworzył pierwszy dostępny na rynku zestaw do badań przesiewowych RT-PCR oparty na tym genomie. Chińscy naukowcy twierdzili później, że wyizolowana próbka wirusa stała się bezużyteczna wkrótce po przesłaniu sekwencji, więc zniszczyli wszystkie pozostałości.

W przypadku braku wyizolowanego wirusa, w jaki sposób Drosten uzyskał pełny genom wirusa, aby wybrać swoje sekwencje starterów i które, jak twierdzi, były specyficzne tylko dla SARS-CoV-2?

Po głębszym zapoznaniu się z sekwencjami starterów, których Drosten użył w swoim systemie testowania planów, anonimowy e-mailer podkreślił, że oprócz starterów pasujących do naturalnie występujących sekwencji nieznanego pochodzenia w wodzie morskiej – niektóre sekwencje starterów znajdują się w samym ludzkim genomie.


E-maile The Smoking Man

Przez Martina Neila

Ci z Was, którzy znają kultowy serial Z Archiwum X z lat 90., przypomną sobie rolę palacza, który niczym „głębokie gardło” w aferze Watergate, ujawniał Mulderowi i Scully fragmenty prawdy w krytycznych momentach ich wspólnego życia. przygody.

W 2020 roku miałem własnego palącego mężczyznę. Był anonimowy, ale nazwałem go „Klerykiem”. Zaczęliśmy rozmawiać przez e-mail około września 2020 r., po tym, jak opublikowałem kilka artykułów na stronie internetowej Lockdown Skeptics Toby’ego Younga .

Wysłał mi kilka długich e-maili na temat genezy tak zwanej pandemii, ze szczególnym uwzględnieniem wirusa i testów PCR. Wielu z nich nie mogłem wówczas zrozumieć, a z niektórymi muszę przyznać, że nadal mam z tym problem nawet dzisiaj, ponieważ, jak wszyscy wiecie, ani Norman, ani ja nie jesteśmy naukowcami „wetware” – zajmujemy się oprogramowaniem i statystykami, a nie biologią człowieka czy wirusologia, farmakologia czy cokolwiek innego. Biorąc to pod uwagę, staramy się uważać, aby nie zrobić z siebie głupców i pozostać na naszych pasach.

Z tego, co wiedziałem, Kleryk mógł wysłać te e-maile do wielu działaczy i wstrząsaczy w naszym „ruchu”. Nie mam pojęcia. Ale tak naprawdę nie wiedziałem, co zrobić z jego informacjami. Oczywiście dzieliłem się tym z wąskim kręgiem sceptyków, którzy zbierali się wokół, szukając odpowiedzi na otwarte pytania dotyczące wirusa i testów PCR w tamtym czasie: Mike Yeadon, Clare Craig, Scott McLachlan i kilku innych. Jednak nie udało mi się uzyskać dużej przyczepności, a z perspektywy czasu było to prawdopodobnie spowodowane tym, że wszyscy do pewnego stopnia zmagaliśmy się razem w ciemności, szukając tego samego klucza, ale każdy szukał w różnych kierunkach. Poza tym, biorąc pod uwagę, że jestem biologicznym głupkiem, prawdopodobnie nie byłem zbyt przekonujący.

Poniżej zamieściłem rewelacje Kleryka, a w skrócie obejmują one:

  • Rola dr Christiana Drostena i sekwencjonowanie genomowe wirusa SARS-CoV2.
  • Podejrzane testy PCR, które wynikły, i problem z cyklem (który wszyscy będziecie zaznajomieni i prawdopodobnie będziecie trochę znudzeni).
  • Raport Instand, którego współautorem jest Drosten, potwierdził, że testy PCR stosowane w laboratoriach na całym świecie generowały fałszywe alarmy na poziomie około 9%.
  • Ujawnienie reaktywności krzyżowej i nieswoistości testu PCR, dzięki czemu wykrył inne koronawirusy (i ludzki genom!?)

9% odsetek wyników fałszywie dodatnich PCR brzmi dość wysoko, prawda? Znacznie wyższy niż postulowali wówczas nawet sceptycy. Ujmując to w kontekście bayesowskim, oznaczałoby to, że przy  zerowej  częstości występowania wirusa SARS-CoV2 nadal widzielibyśmy 9% testowanych z wynikiem pozytywnym. Tak więc, logicznie rzecz biorąc, niekoniecznie potrzebny jest śmiercionośny nowy wirus, aby dać światu wrażenie powszechnej obecności wspomnianego wirusa. Ale coś musiało powodować fałszywe alarmy, a jeśli nie był to śmiertelnie nowy koronawirus, to co to było? Cóż, reaktywność krzyżowa i niespecyficzność testu PCR może dać nam odpowiedź: inne koronawirusy i być może inne patogeny.

W tamtym momencie we wrześniu 2020 r. żaden wiarygodny głos nie krzyczał do świata, że ​​„nie ma nowego i śmiertelnego koronawirusa” iz pewnością nie mogłem nikogo do tego przekonać, będąc skromnym facetem od liczb. I żeby być całkowicie szczerym, też nie byłem pewien, czy w to wierzę. Więc zaparkowałem informacje The Cleric z tyłu głowy i przeszedłem do innych rzeczy – rząd Wielkiej Brytanii tworzył samouzupełniającą się ścianę gównianych danych, z którymi trzeba się uporać, co wymagało mojej uwagi. A poza tym, jak powiedziałem, nie udało mi się naprawdę zaangażować nikogo o odpowiednich kwalifikacjach.

Kolejny rozdział tej historii rozwinął się na początku 2021 r., kiedy odkryłem, że rząd Wielkiej Brytanii przeprowadzał fałszywe testy PCR pod koniec 2020 r. Peter Doshi pomógł mi opublikować ten skandal w British Medical Journal („BMJ”) jako list z szybką odpowiedzią. Zasadniczo ujawniłem, że odsetek wyników fałszywie dodatnich w testach PCR covid był znacznie wyższy, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić w najgorszych koszmarach – do 65% pozytywnych testów było fałszywie dodatnich, według opublikowanych statystyk ONS. Jednak nie było to spowodowane wysokimi cyklami PCR, ale dlatego, że laboratoria zrezygnowały z korzystania z wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia i standardów producenta do testowania. Co oni zrobili? Zamiast wymagać dwóch z trzech dodatnich genów do zdefiniowania pozytywnego dla covida,

Szczegóły tutaj: Brytyjskie laboratoria latarni morskiej przeprowadzające testy na SARS-COV-2 mogły naruszyć WHO Emergency Use Assessment i potencjalnie naruszyć instrukcje producenta dla nas e, Martin Neil, 18 marca 2021 r.

Dowody te ponownie wskazywały na reaktywność krzyżową i nieswoistość testu PCR. Wyglądało na to, że został zaprojektowany do wychwytywania, no cóż, wszystkiego, co może chcieć wykryć. Tak więc, zamiast znajdować pozostałości fragmentów wirusa SARS-CoV2, być może wydawało się, że jest całkiem genialny w znalezieniu  jakiegokolwiek  koronawirusa. Dlatego być może test zadziałał doskonale, ale po prostu nie w tym celu lub w sposób, w jaki nam powiedzieli, że działa.

Osobiście uważam, że to trochę bomba. Ale kiedy opublikowałem list BMJ, nie zyskałem dużego zainteresowania, a kiedy zaalarmowałem świat na Twitterze, zyskałem tylko kilkaset wyświetleń. Sceptycy Lockdown byli wystarczająco dobrzy, aby to opublikować, za co jestem wdzięczny. No i oczywiście koledzy z naszej strony uważali to za skandal, ale odniosłem wrażenie, że dla nich to był kawałek układanki, który nie pasował do wyłaniającego się przed nami obrazu. Zbiorowa uwaga skupiła się na wycieku laboratoryjnym w porównaniu z teoriami rynkowymi z Wuhan, a następnie ze zrozumiałych powodów nasza uwaga przeniosła się na szczepionki.

Teraz wielu z nas spogląda wstecz na wiosnę 2020 r. i powraca do niektórych źródeł klęski covid-19. Ponowny nacisk kładzie się na jatrogenne szkody wynikające z polityki oraz świeże i trafne pytania dotyczące tego, czy wirus był kiedykolwiek nowy i śmiertelny. Może się to wydawać „zgarnianiem starych węgli”, ale znalezienie odpowiedzi na te pytania jest równie ważne jak zawsze. Ponieważ jeśli nasze rozumienie tego, co się stało, jest błędne, covidowy koszmar z pewnością powtórzy się w przyszłości.

Tak więc, bez dalszych ceregieli i bez mojego komentarza, oto e-maile od „The Cleric”. Zapraszam wszystkich do przeczytania.

Nie powieliliśmy tutaj e-maili, które prof. Neil otrzymał w 2020 roku od „The Cleric”. Aby przeczytać e-maile, przejdź na dół artykułu „ E-maile palaczy ” opublikowanego przez „ Where are the Numbers?” ’ TUTAJ .

o autorze

Martin Neil i Norman Fenton to dwaj profesorowie akademiccy, którzy między innymi są autorami setek artykułów naukowych i licznych książek na temat statystyki, podejmowania decyzji, systemów ryzyka i niepewności oraz inżynierii oprogramowania, a także udzielali komercyjnych konsultacji wielu organizacjom komercyjnym. Wspólnie publikują artykuły na stronie Substack zatytułowanej „ Gdzie są liczby?”. ’. Jeśli interesujesz się nauką i statystyką w erze post-Covid, możesz subskrybować i śledzić ich Substack TUTAJ .

Martin Neil jest profesorem informatyki i statystyki na Queen Mary University w Londynie, a Norman Fenton jest emerytowanym profesorem ds. ryzyka na Queen Mary University, który przeszedł na emeryturę jako profesor zwyczajny w grudniu 2022 r.