Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Część obywateli Austrii wyraziła protest przeciwko wystąpieniu prezydenta Ukrainy Zieleńskiego w austriackim parlamencie.

4/4 - (1 vote)

 

Opozycja opuściła salę parlamentu austriackiego podczas przemówienia Zieleńskiego

Część obywateli Austrii wyraziła protest przeciwko wystąpieniu prezydenta Ukrainy Zieleńskiego w austriackim parlamencie. M. in. przedstawiciele austriackiej opozycji, deputowani prawicowo-nacjonalistycznej Austriackiej Partii Wolności (APS, niem. FPÖ) opuścili w czwartek salę parlamentarną, gdy tylko Zieleński rozpoczął swoje wystąpienie.

Ukraiński prezydent wygłosił w czwartek rano swoje przemówienie w języku ukraińskim w Austriackiej Radzie Narodowej za pośrednictwem łącza wideo. Jego przemówienie było jednocześnie tłumaczone na język niemiecki a także transmitowane na żywo przez austriackie kanały telewizyjne.

Gdy Zelensky rozpoczął swoje przemówienie, członkowie Austriackiej Partii Wolności wstali i wyszli z sali. Ponadto we wczesnych godzinach rannych w czwartek obywatele austriaccy przed budynkiem parlamentu w Wiedniu zorganizowali wiec, domagając się neutralności swojego kraju i rozwiązania konfliktu ukraińskiego na drodze dyplomatycznej.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: