Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Świetnie powiedział 💪
Posted by bastoy
114 views
Papa Dance  Panorama Tatr
Posted by wadam12
230 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Bunt holenderskich rolników, zdobycie wystarczającej liczby miejsc w Senacie, aby zablokować technokratów

4/4 - (6 votes)

Kiedy zostajesz wepchnięty w róg i nie ma ucieczki poza pewną destrukcją, wtedy walczysz jak szalony, aby wydostać się z niego pazurami. Zwykle łagodni rolnicy w Holandii wyszli na ulice, a następnie do urn wyborczych, aby ich głos został usłyszany, zasadniczo neutralizując globalistyczny rząd koalicyjny. To powinien być „strzał słyszany na całym świecie”, że Wielki Reset nie jest jeszcze faktem dokonanym. ⁃ Redaktor TN

Wydaje się, że przeciwny Wielkiemu Resetowi pro-rolniczy ruch BoerBurgerBeweging (BBB) ​​zdobył jeszcze więcej miejsc w holenderskim Senacie, niż oczekiwano, a globalistyczny rząd koalicyjny mocno przegrał.

BoerBurgerBeweging (Ruch Rolników i Obywateli) został założony w celu reprezentowania interesów holenderskich rolników borykających się z poważnymi trudnościami lub całkowicie zamknięty w wyniku wysiłków premiera Marka Rutte’a zmierzających do wprowadzenia nałożonych przez Unię Europejską ograniczeń w stosowaniu nawozów azotowych, aby służyć zielonej agendzie bloku dotyczącej zmian klimatycznych.

Początkowo BBB była ruchem protestacyjnym, brała udział w wielu dużych demonstracjach, często z udziałem traktorów, w Holandii – ale po raz pierwszy pojawiła się jako siła polityczna w niedawnych wyborach samorządowych w tym kraju, które również decydują o składzie Pierwsza Izba Stanów Generalnych — izba wyższa lub senat holenderskiej legislatury.

Ponieważ wyniki wyborów stają się jaśniejsze, teraz wydaje się, że skala sukcesu Ruchu Rolnik-Obywatel była większa niż początkowo sugerowały sondaże, ponieważ miał on zdobyć 17 miejsc w Senacie i stać się tam zdecydowanie największą partią, według do działaczki na rzecz rolników, Evy Vlaardingerbroek.

Tymczasem wydaje się, że niepewny czteropartyjny rząd koalicyjny rzekomo „centroprawicowego” premiera Marka Rutte poniósł nieco większe straty niż oczekiwano, a Vlaardingerbroek sugeruje, że nie będzie w stanie uzyskać większości nawet przy wsparciu Partii Pracy Partia i Zieloni.

 

Vlaardingerbroek twierdziła wcześniej, że jej kraj jest wykorzystywany jako „pilot” dla szerszego programu, z premierem Rutte „bardzo głęboko zaangażowanym w Światowe Forum Ekonomiczne [i] wielkim orędownikiem wszystkich pomysłów przedstawionych w Agendzie 2030 i Wielkim Resetowaniu”.

„Wszystko jest ze sobą powiązane, wszystkie te polityki są poza tymi instytucjami i są najpierw wdrażane w naszym kraju, jesteśmy w pewnym sensie krajem pilotażowym wraz z Kanadą dla tego programu”, dodała, ubolewając nad wpływem programu na rolników docelowych przez UE program Natura 2000 którzy w wielu przypadkach od pokoleń zajmują się uprawą ziemi i hodowlą bydła, ale teraz stoją w obliczu wyparcia z biznesu przez władzę państwową.

PDF

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: