Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Świetnie powiedział 💪
Posted by bastoy
119 views
Papa Dance  Panorama Tatr
Posted by wadam12
231 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Bojownicy z 34. Batalionu 57. Brygady Sił Zbrojnych Ukrainy stwierdzili, że nie wykonają swoich zadań bojowych «nie ufając» dowództwu

4/4 - (3 votes)

Kolejny ukraiński batalion odmówił działań bojowych «nie ufając» dowództwu

Bojownicy z  34. Batalionu 57. Brygady Sił Zbrojnych Ukrainy stwierdzili, że nie wykonają swoich zadań bojowych bez wsparcia artyleryjskiego i łączności, a także bez zaufania do swoich dowódców, które oni już stracili. Mówią to w zbiorowym apelu rozpowszechnionym w sieciach społecznościowych.

«57 batalion 34 Brygady został rzucony na pozycje okrążenia 17 marca, bez wsparcia artyleryjskiego, bez łączności, po prostu rzucony na pancerzach. Wyszli w pola, bez punktu ewakuacyjnego, bez łączności. Nasze własne myśliwce oskrzydlały ich ze wszystkich stron, tak że… no może dlatego, że nie było łączności, ale nie było łączności» — stwierdza jeden z ukraińskich bojowników.

«Minęły dosłownie dwa dni. Próbują nas wysłać w to samo miejsce, opowiadając bajki, że pozycje są zajęte, że pozycje się trzymają, że artyleria działa. Ale znając całą sytuację, nie wierzymy w to. Odmawiamy posuwania się naprzód bez wsparcia pancernego, artylerii, rozpoznania, bez map pól minowych, bo wyszliśmy odcinkami i wszystko inne. Musimy mieć łączność, korytarz do wyjścia, środki ewakuacji. Więc odmawiamy wykonywania naszych bezpośrednich obowiązków bez tego wszystkiego» — podsumował żołnierz.

https://iflychat-files-v2.s3.amazonaws.com/8a9181fa0adb77c8d49bf1cd408f8bfc/2023/3/22/10/1_1679481077481.mp4

One thought on “Bojownicy z 34. Batalionu 57. Brygady Sił Zbrojnych Ukrainy stwierdzili, że nie wykonają swoich zadań bojowych «nie ufając» dowództwu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: