Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Żegnaj Polsko
Posted by Viss
225 views

Biuro poselskie min.Błaszczaka obrzucone kamieniami .

5/5 - (5 votes)

Biuro szefa MON Mariusza Błaszczaka zostało obrzucone kamieniami. Co najmniej trzy kamienie z rąk nieznanych sprawców uszkodziły szybę. Policja prowadzi czynności w tej sprawie.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nieznani sprawcy obrzucili kamieniami biuro poselskie szefa MON Mariusza Błaszczaka w Legionowie. – Chwilę po 18 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w jednym z lokali na terenie Legionowa doszło do uszkodzenia szyby. W chwili zdarzenia w środku nikogo nie było – powiedziała komisarz Justyna Stopińska z legionowskiej policji.

Legionowo. Biuro Mariusza Błaszczaka obrzucone kamieniami

„Gdy nie mają argumentów merytorycznych, stosują argument siły i agresji… Opozycjo, przestań jątrzyć. Dzisiaj co najmniej trzy kamienie z rąk nieznanych sprawców poleciały na szybę biura poselskiego wicepremiera, szefa MON Mariusz Błaszczaka w Legionowie. STOP agresji” – napisał na Twitterze rzecznik PiS Rafał Bochenek.

Do wpisu Bochenek dołączył zdjęcie uszkodzonej szyby biura poselskiego Błaszczak, w której widoczne są trzy dziury. Na jednym ze zdjęć widać potłuczone szkło na parapecie i leżący obok kamień.

źródło : RadioZET.

One thought on “Biuro poselskie min.Błaszczaka obrzucone kamieniami .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: