Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
49 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
552 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

KRONIKA DWOJGA ISTOT NIEBIESKICH – KRÓTKIE WPROWADZENIE

4/5 - (1 vote)

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

KRONIKA DWOJGA ISTOT NIEBIESKICH

KRÓTKIE WPROWADZENIE

Drodzy widzowie, słuchacze i czytelnicy

TO MOJE SKROMNE PRZYGOTOWANIE DO WERSJI FILMOWEJ I WEJŚCIA NA – YouTube.

Zamierzam przetworzyć wszystkie rozdziały do wersji filmowej. Jeżeli ichnia cenzura mnie nie zdyskwalifikuje ze strachu przed gadami, to będę równolegle prowadził kanał na YouTube. Przyjazne twórcom oraz ich widzom i czytelnikom Miziaforum, nadal będzie prowadzone i pozostanie jako nieocenzurowana baza danych na stałe. Nie wiadomo czy za jedno słowo lub za całokształt, nie zamkną mi kanału na YouTube, więc na tym forum pozostanę na stałe. Nie wiem jak mi to wyjdzie. Jestem zielony w tworzeniu filmów, więc zanim się nie nauczę to proszę o wyrozumiałość.

Głos RHVoice Cezary – wolniejsze tempo czytania

 

Ten sam głos – szybsze tempo czytania bez podkładu

 

 

 

Pomijając we wprowadzeniu, pierwsze siedemnaście rozdziałów Kroniki Dwojga Duchów. Niesłychanie ważnej, dla dalszego istnienia w czystości duchowego świata. Świata wciąż niby jeszcze uduchowionego, jednak z żyjącą w kosmosie już w okresie terminalnym, duchową cząstką ludzkości..

Kroniki jeszcze ważniejszej dla ginących ludzi – tracących swoją duchową istotę. Odchodzących w momencie śmierci – nie tylko z fizycznego, lecz gorzej bo również, bez żadnej cudownej przyszłości i z duchowego świata. Ludzi – o spaskudzonych genach – nie posiadających już, duchów i dusz.

*

Bardziej dramatycznie wygląda problem w skali Uniwersum. Jest on sprawą życia i śmierci, dla Dwojga naszych Boskich – Duchowych Rodziców. Wszystko zależy od nas, żyjących obecnie, posiadaczy duchów i dusz. Oraz od duchów i dusz ludzi – nawet osób zmarłych, które kiedykolwiek ze wzajemnością kochaliśmy nad życie, kochamy, lub umiłujemy w przyszłości. Oraz od Kroniki Świata, jeśli ma się stać ona boskim drogowskazem.

Owej – niesłychanie ważnej, a mówiąc to z mocno bijącym sercem – najważniejszej ze wszystkich. W krótkim jej streszczeniu przypomnę za chwilę, co zaszło w niej, od rozdziału 27 – Protokoły Gadziego Nadrządu. Może jednak powinienem w tym niedużym streszczeniu, powrócić jeszcze dalej? Byłoby dobrze przypomnieć ją sobie, od przełomowego rozdziału Kroniki, czyli 19 – Drabina do Grobu Świętego, albo powrócić na sam początek. Jednakże likwidacja ostatniej na Ziemi, czystej genetycznie ludzkości, dramatycznie przyspieszyła. Nikt nie ma poza tą nie napisaną jeszcze księgą, innej drogi na horyzoncie zdarzeń, by coś zaradzić – a czasu jest coraz mniej. Nie mamy nawet pół wieku, aby przejrzeć, że idziemy, ku zatraceniu.


Nie mamy czasu na ogarnięcie się. Nie mamy zapewne, nawet dziesiątej części wieku. Możliwe że czas, zawęził się już tylko do wyznaczonej przez satanistów daty. Może to być już kwestia miesięcy, bo utrata ducha lub duszy, jeśli nastąpiła to śmierć jak złodziej, może przyjść niespodziewanie. Jeśli odejdziemy z tego świata, pozbawieni duchowej cząstki, to przez judejską – narzuconą nam Pustą Wiarę, ale także przez jeden, nieroztropnie przyjęty. Choćby jeden, śmiertelny duchowo, ale często też fizycznie, satanistyczny genetycznie zastrzyk, to pożegnamy się z Boską Parą na zawsze.

Jest bardzo mało czasu, i tylko ta, o milion razy ważniejsza od najważniejszej hebrajskiej księgi, nie ukończona jeszcze Kronika – musi mieć szansę aby dotrzeć do wystarczającej ilości ludzi. Już samo zapoznanie się z Kroniką. To jest z tym co do tej pory już zostało w niej zapisane, i zawierzenie podanej w niej prawdzie – mądrej głowie powinno wystarczyć, aby otrzymać nowe duchowe życie i przyczynić się do ocalenia: Boskiej Pary, swojej duchowej istoty, i tego duchowego świata. Wystarczy też, aby razem wybrnąć z ucisku. Owego totalnego, polityczno finansowo religijnego jarzma. Ucisku na Ziemi – od skrzyżowanych z Szatanem kameleonów, pół gadów a pół, jakby ludzi. Od sekty człekokształtnego, nazistowskiego plemienia. Szatańskich pomiotów zwalczających duchowe życie na Ziemi i ciągnących – duchy i dusze. Do prymitywnego złudzenia swojego, rogatego „Boga”.

Jeżeli chcemy zachować w naszym duchowym, niebieskim niebie nad naszymi głowami – duchową obecność Boskiej Pary, i będącą już w naszym zasięgu, w zasięgu duchowej miłości miliona par, szansę na następne wcielenia swojej duchowej istoty i życie wieczne, to już musimy się ogarnąć. Zawierzyć i umiłować. Ta kronika niczego nikomu nie odbierze, ale podaje – jedyną drogę miłości, o której nauczał Jezus Chrystus. Nieoświecone ordynarne nauczanie, wszystkich znanych mi prawd o drodze do Duchowego Zbawienia, zawiera tylko cząstkowe, banalne drogowskazy do Nieba. Przemądrzałe religie Księcia Tego Świata, a wiadomo do kogo należy ten świat – przez swoją próżność i głupio mądre wielosłowie, zawierają tylko przestrogi i porady jak mamy żyć. Jak musimy się poddać i podporządkować by móc uniknąć okrucieństwa umierania za rozporządzeniem Jezusa? Nie poszukujcie Antychrysta wśród żyjących ludzi. Jest nim instytucja religijna, która jak mówi przysłowie, klęczy pod figurą a diabła ma za skórą! To instytucja po hebrajska, pozostająca – aż do jej rozwiązania, pod ich wpływem. W imię Lucyfera, nazywającego się „Bogiem”. Zwalczająca i od samego początku, w zmowie redukująca populację na Ziemi. Nie zważająca na ból, ani ludzkie cierpienie. Rozdzierająca ludzkie ciała, ludobójcza machina. To przeciwieństwo Chrystusa, miłości i szacunku, a nawet litości dla ludzi zastraszonych przez bandę Lucyfera, czyli diabłów z krzyżami.


Możesz mieć swoje zdanie, ale pamiętaj, że wiedzę posiadasz tylko z propagandowego nauczania. Od hebrajskie religie, w rzeczywistości przez te wszystkie lata swojego istnienia, były i są nadal, nieco utemperowaną Apokaliptyczną Bestią. Nigdy te znane religie nie reprezentowały Chrystusa. Nawet ta, oparta na poprzebieranych, cząstkowych cytatach ze słów Nauczyciela. Bazowała – na kilku skąpych, wyrwanych z kontekstu i znaczenia, przeinaczonych cytatach z nauczania. Zmierzając do pełni dyscypliny moralnej i zastraszania – ludzkości znakiem krzyża, jakby ogniem piekielnym.

Jego plastycznie wykreowaną, ukrzyżowaną, w żywe oczy przedstawianą jako zmarły Jud, posłuszną pacynką. Była ona jako marionetka, cynicznie stosowana przeciw ludności. Także tu! Wobec nas znających i miłujących prawdziwego Jezusa. Stosowaną okrutnie przeciw wszystkim poza bestią grupom społecznym, jako młot na czarownice, sposób na usuwanie krytyki i przejmowanie majątków, lub zabijanie ludzi – praktykujących inaczej. Do mordowania ludzi znających i słuchających Jeszy na własne uszy w Jego rodzinnym Kraju nad Wisłą. Wiedzących lepiej, niż Juda i Rzym razem wzięci. Znających prawdę ze samego Źródła. Żyjących zgodnie z nauczaniem. Słuchających wielu Jego wykładów, z wyjaśnieniami i zrozumieniem. Myślących poprawnie o Parze Boskich Rodziców, i Duchowej Płodności jako sensie życia. Oskarżanych niesłusznie – ludzi logicznie rozumujących.

Mordowanie milionów szlachetnych dobrych ludzi, było wykorzystywane przez Rzym, do podporządkowywania Lucyferowi, Księciu Tego Świata, wszystkich ludzi co do jednego, których byli władni, zgładzić w imieniu prawa. Do siania banałów katolickiego terroru, oraz zaboru materialnego. Przejmowania majątków i mordowania całych rodzin po najmniejszym pomówieniu bo, rzekomo to pacynka, Chrystus na szyi: od prześladowców katów, i zabójców w sutannach tego zażądał. Chciał On, według Antychrysta, którego głowa była i jest – za Piekielną Bramą, na siedmiu wzgórzach w Rzymie, niewyobrażalnych, sadystycznych tortur, przy których ukrzyżowanie, jest krótką, bo jednorazową, mało bolesną, i nie zawsze, jak się to wkrótce okaże, karą śmiertelną. Ludzie kościoła Antychrysta, w obliczu judejskich pacynek Słowiańskiego Pana Jezusa na krzyżach, wybijali całe rodziny i wszystkich ich znajomych, a przejmowanie pozostałego po nich majątku i rozdawnictwo dla posłusznych morderców, było wtedy regułą.

Szatan Watykan, cynicznie wykorzystał symbol karania na krzyżu Słowianina, spreparowanego na syna hebrajskiego „Boga”, aby w Jego imieniu stanowić siłę militarną – potrzebną do sprawowania szatańskiej władzy i terroru. Aby czynić krzywdę ludzkości, nie licząc się – z prostymi ludźmi. Świadomymi braku opamiętania szaleńców z krzyżami w tej ludobójczej machinie. Trudno o lepszy koncept, aby usprawiedliwić swoją anty ludzką nikczemność, i diaboliczność – czyli jezuityzm. Dając nam reguły do stosowania, pod groźbą najsurowszych kar za ich nieprzestrzeganie, dali nam żałosne, szatańskie instrukcje – do poruszania się po ściśle określonych, wytyczonych ścieżkach. Odbierając nam, prawo do popełniania błędów, wyciągania wniosków, duchowego samokształcenia, poszukiwania sensu życia i Boskich Rodziców. Sensem życia – miały być krótkie paciorki, oraz długie – obrzędy publiczne. Religie ujadając jak wilki – narzucają ludowi, jak należy żyć i wychwalać takich czy innych figurantów. Pseudo Bogów. Antychryst nie przeprosił i już niech nie przeprasza. Za ludobójstwo w nie skorumpowanych sądach nie ma przebaczenia. Kanalia niech zdechnie.


Milion par duchów i dusz pochodzących z łon, kobiecych dusz, powinno przyjść – za przyczyną miłości mężnych duchów, jak najprędzej na świat. Podobnie jak uczyniła to Boska Para, poczynając pierwszy milion par duchów i dusz, to i my – powinniśmy uczynić w parach, dokładnie tak samo. Jednak, przeciwnie do czasów kiedy jeszcze nie było życia duchowego, bo Boscy Rodzice, aby zapoczątkować, duchowy rodzaj życia w martwym kosmosie, mieli na to teoretycznie i praktycznie, niczym nie ograniczoną, ilość czasu. Wy jednak – w przeciwieństwie do mnie, bo mój duch jest z drugiego pokolenia, czyli jest już Wnukiem Światłości. Moje duchowe dzieci są już prawnukami Przedwiecznej Pary. Moje pociechy duchowe jako prawnuki, nie liczą się do wyzwania postawionego Boskim Duchom – przez Księcia tego świata. Wyzwanie to, dotyczyło duchowych dzieci. Szatan zadrwił z Boskiej Pary i jej duchowych dzieci. Stwierdził, że są one beznadziejnie głupie, bo nigdy się nie domyślą, że ich duchowi rodzice są Parą.


Wy – kochani ludzie, z duszami i z duchami. Wy, ludzie nie zmodyfikowani genetycznie, współcześni bohaterowie. Świadomi mocarze. Wy którzy zdołaliście oprzeć się duchowej nagonce na ludzką rasę, i przeciwstawić się natarczywej, wszechobecnej, namolnie przynaglającej was medialnej propagandzie gadów, i z odwagą, ukazując swoją stanowczość, nie wzięliście udziału w podstępnym planie depopulacji ludzi, i wypraszania życia duchowego z posoki ludzkiego rodu. Którzy zachowaliście czystą genetycznie ostoję. Krew – prawdziwą siedzibę swojego ducha lub swojej duszy.

Wy samoświadomi, miłując ponad swoje życie osobę przeciwnej duchowo płci, możecie począć duchowo, a dzięki temu, wspólnie odmienić losy tego świata. Teraz, przeciwnie do czasowego luksusu Boskich Rodziców – przy poczęciu pierwszego, czyli pierworodnego miliona par duchowych dzieci, to teraz w czasach ostatecznych liczy się ubiegający szybko czas. Jeśli zdążycie uratować duchową przyszłość to wszystko się wtedy odmieni. Jeśli z pomocą nie zdążycie, to nie ma nikogo innego, kto by mógł przeważyć szalę zwycięstwa, na naszą duchową, i na Boskich Rodziców stronę. Czasu jest mało. Nie wiek, co w skali kosmosu jest tylko mgnieniem oka. Nie lata, bo wydarzenia, na ostatniej już, z miliona żywych planet Ziemi, gwałtownie przyspieszyły. Nasza Ziemia jako ostatnia już planeta, ma miesiące, a może tygodnie aby dopiąć celu. Mój duch zalicza się do drugiego pokolenia, jednak posiada kilka par duchowych dzieci, oraz jedne trojaczki. Nie zaliczają się one jednak do drugiego tylko, do trzeciego pokolenia.

Dzieci mojego ducha – są duchowymi prawnukami moich Boskich Dziadków. Dziećmi mojego ducha – którego posiadam, bez żadnej mojej zasługi. Mój duch, a pisząc tę kronikę odpowiadam za każde słowo, więc zmyślać nigdy nie mogę, jest, – tak to odbieram – Pierwszym Wnukiem Światłości. Duchowym dzieckiem ducha z duszą dwojga ludzi, którzy w opisanych już, na kartach tej Kroniki okolicznościach, dosłownie przed chwilą, począł się duchom jako duchowe rodzeństwo, wraz ze swoją duchową siostrą. Od niej przyszła do mnie Iskra którą rozpoznałem a która mnie uruchomiła. Stąd mam wiele myśli, natchnień, objawień i wizji. Stąd wypływa mój wniosek, że prawdopodobnie jestem – upoważniony do spisania tej kroniki. Kiedyś byłem najbardziej wierzącym papieskim katolikiem. Teraz mój duch, tak sam to z pokorą odbieram, jest wnukiem Pary. A ja kronikarzem.

Z moimi, a konkretnie, to z mojego ducha trojaczkami, Eliaszkiem, Emilką i Esterką, – kiedyś, nie wiem po co wybrałem dla nich dwa hebrajskie imiona. Ale wtedy poczułem, że to prawdopodobnie jedyna i wyjątkowa sprawa, choć do końca nie wiem. Jeśli oboje tak poczujecie, że poczęliście trójkę, lub więcej duchowych dzieci, to tak zapewne będzie. Eliasz, Emilka i Esterka są jednak, wnuczętami dla – ducha mojego ojca i duszy mojej matki. Nie są jedynymi, ani pierwszymi prawnukami Pary Bożej. Pierwsza para moich duchowych dzieci. Prawnucząt – nosi imiona Zosia i Jakub.


Nie poddałem się i dobrowolnie, nigdy nie poddam się eksperymentom genetycznym na ludzkiej populacji, gdyż tylko jeden procent genów różni człowieka od szympansa. Manipulacja przy genotypie człowieka powinna być zakazana, jednak skrycie się odbywa. Duchowe dzieci mojego ducha są już pokoleniem prawnuków. Osoby ze skrycie przemienionym, podmienionym lub przebudowanym DNA, oraz ich dzieci i wszystkie następne pokolenia, nie liczą się już niestety w maratonie miłości o milion par Boskich wnucząt. Aż do czasu – gdy przyjmą do siebie, że „Bogowie Sumeru”, są fikcją i przesadą co do ich, nieśmiertelnej duchowej natury i Boskości. Wtedy jako duchowy a może i zdrowotny środek, przyjmą duchowe życie pochodzące, spośród duchowych wnucząt. Obecnie są to nieliczne istoty więc otrzymanie tych duchów w realnym czasie, graniczy niemal z cudem.

Nie ma już na nic czasu. Religie trzymają wasze głowy w zabobonach, pogaństwie i ciemnocie. Gady eksperymentują na ludziach wpędzając ich do grobów. Państwa terrorystyczne – wspomagają materialnie i wspierają jedną – lub dla większej zagłady i własnego interesu, obie strony konfliktów.

W dwa lata skutecznie i na stałe, przepędzili pierwotne duchy i dusze z połowy ludzkości na Ziemi, oraz z ich potomków aż do zakończenia rodów.


Osoby po zastrzykach genetycznych, utraciły swoje duchowe korzenie. Swoje dziedzictwo. Mogą jeszcze otrzymać nowe duchowe życie pod stałymi warunkami. Przypomnę je jednym zdaniem. Para która utraciła dzięki „cudom medycyny” swoje pierwotne życie duchowe, wystarczy, że przyjmie do serca Prawdę, że Bóg Jest – odkąd Jest – Duchową Parą. Para ludzi która miłuje się ponad swoje życie, a już utraciła swojego ducha i duszę, to może, o ile zawierzy i umiłuje Boską Parę, wezwać swoje duchy na pomoc. Swojego ducha i duszę żyjące już od nich z dala, i z miłością, mentalnie, zlecić im dla siebie poczęcie duchowego życia. Duchom z drugiego pokolenia, nie przeszkadzają żadne modyfikacje genetyczne. Mogą więc mieć i posiadać swoje duchowe dzieci, jako swoje duchowe życie, powołane zdalnie, do życia – dla samych siebie. Ma to sens, i tak czuję i tak w to wierzę. Ale czy takie poczęcie liczy się za duchowe wnuki? Być to może. Bardzo możliwe że tak. Wystarczy uwierzyć, że Bóg Jest Duchowym Małżeństwem.

 

The following two tabs change content below.
Witam serdecznie wszystkich słuchaczy i czytelników! Na wstępie podaję link, | https://miziaforum.com/?s=Jednorozec | do strony z aktualizowaną na bieżąco listą moich artykułów. Artykuły te, czytane w kolejności będą w efekcie końcowym stanowić pełnię! Kronikę beletrystyczną prawdy - opartą, na wielu domysłach historycznych. Swoim zakresem obejmującą całą historię wszechświata. Dotknę z tej racji, niemal wszystkich zagadnień ogólnych, z którymi świat miał do czynienia, począwszy, nie od roku biblijnego stworzenia świata. (W ziemskim kalendarzu, cynicznie narzucona ludzkości rachuba lat zaczyna się od daty. Według żydowskich autorytetów religijnych nastąpiło to - 7 października 3761r. p.n.e. Stąd np. w roku 2022, trwa rok 5782/5783.) W kronice, cofniemy się dalej, o co najmniej 16 miliardów lat. Takie są plany na około 1000 artykułów. Na razie jest ich 25 - ponumerowanych od 000 do 024. Każdy z nich ma wersję audio, czytaną przez lektora. Czytelnicy zaślepieni, wychowani w starym systemie, których wiara, pozostaje dla nich niepodważalną świętością, mogą sobie darować czytanie tej lektury, którą spisuję moimi rękoma, a która obnaży milion obłudnych kłamstw. Pracuję zawodowo, dlatego piszę nieregularnie jak mam czas. Jeżeli widzisz w mojej pracy twórczej, potencjał odkrywania prawdy, która nas wyzwoli to wesprzyj mnie. Zmotywuj do pisania, bo dzieło wielkie a ja jestem jeden i czekają mnie miesiące spisywania prawdy i obnażania mitów. Proszę "postaw mi kawę" - wciskając przycisk na stronie i ustal kwotę. W ten sposób poczuję się zobligowany do pisania i ruszę do przodu.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: