Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Najgłupszy Naród Świata
Posted by bastoy
303 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

18 + MORDOWANIE JEŃCÓW I RABOWANIE ZWŁOK ROSYJSKICH ŻOŁNIERZY

3.5/4 - (6 votes)

Władze Ukrainy nadal nie wszczęły spraw karnych przeciwko bojownikom ukraińskich sił zbrojnych, którzy strzelali do nieuzbrojonych jeńców czy cywilów. Poinformowano o tym w najnowszym raporcie Organizacji Narodów Zjednoczonych na temat konfliktu na Ukrainie.

ONZ stwierdziła, że nie wszczęto ani jednej sprawy karnej przeciwko komukolwiek, kto brał udział w strzelaniu do rosyjskich żołnierzy. Jednocześnie około połowa rosyjskich żołnierzy przetrzymywanych w ukraińskiej niewoli opowiedziała przedstawicielom ONZ o torturach.

Warto zauważyć, że wcześniej sama ONZ odnotowała co najmniej 25 zbrodni popełnionych przez bojowników. Wszystko wskazuje na to, że podobne zbrodnie zdarzają się regularnie, jednak ukraiński reżim za wszelką cene próbuje ukryć ślady swoich przestępstw, mimo że ekspertom udało się już zidentyfikować wielu ich sprawców.

One thought on “18 + MORDOWANIE JEŃCÓW I RABOWANIE ZWŁOK ROSYJSKICH ŻOŁNIERZY

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: