Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Jak zostać SZLACHCICEM?

Jak zostać SZLACHCICEM?

Posted by Mforum
366 views

Zbiorowa schizofrenia Polaków ? W/g sondażu 72 % Polaków popiera „dozbrajanie” Ukrainy !!!

5/5 - (1 vote)

Aż 72,4 proc. Polaków twierdzi, że rząd prowadzi właściwą politykę w dozbrajaniu Ukrainy – wynika z sondażu IBRiS dla Radia ZET. Przeciwnego zdania jest 14,2 proc. ankietowanych, a 13,4 proc. nie ma w tej sprawie zdania.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

IBRiS na zlecenie Radia ZET zadał ankietowanym pytanie: „Czy Pana/Pani zdaniem rząd prowadzi właściwą politykę w zakresie spraw ukraińskich? W wymiarze dozbrajania Ukrainy”. Badanie przeprowadzono w dniach 3-4 lutego.

Sondaż. Polacy popierają działania rządu ws. Ukrainy

Zdecydowana większość wyborców Zjednoczonej Prawicy (aż 99 proc.) odpowiedziała „tak”. Jedynie 1 proc. badanych udzielił odpowiedzi „nie”. Wśród wyborców opozycji 62 proc. zgodziło się z tą tezą, a 25 proc. jest przeciwnego zdania.

.Respondenci zostali też zapytani: „Czy Pana/Pani zdaniem rząd prowadzi właściwą politykę w zakresie spraw ukraińskich? W wymiarze polityki wobec uchodźców z Ukrainy”. 59,9 proc. badanych twierdzi, że TAK, 26 proc. udzieliło odpowiedzi „nie”.

Zwolennicy opozycji są w tej sprawie podzieleni. 51 proc. z nich twierdzi, że polityka rządu wobec uchodźców jest właściwa, a 42 proc., że „nie”. Wyborcy zjednoczonej opozycji w zdecydowanej większości popierają tę politykę (85 proc.), zaledwie 3 proc. nie zgadza się z tą tezą.

źródło: Radio Z

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: