Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
895 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
121 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
113 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
119 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
124 views
Łapanka

Łapanka

Posted by bastoy
364 views

W Bielsku-Białej pijany Ukrainiec dewastował zaparkowane samochody,

5/5 - (4 votes)

Demolka w centrum Bielska-Białej. Pijany obcokrajowiec niszczył auta - foto

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał Ukrainiec, który nad ranem uszkodził kilka samochodów na parkingu przy ul. Grażyńskiego w Bielsku-Białej oraz drzwi do jednej z firm. Sprawcę zdarzenia zatrzymali policjanci.

Zgłoszenie zdarzenia wpłynęło o godz. 4.23. Na miejsce wysłano patrole policji. – Na szczęście o tej godzinie nie spałem i widziałem, jak się szarpał z moim autem, jaguarem, a potem podszedł do kolejnego, czarnego volkswagena – próbował się dostać do samochodu. Później zaczął wyrywać wycieraczki w autach i je dewastować – relacjonował nam pan Adrian, właściciel uszkodzonego samochodu.

W kilku samochodach pourywano wycieraczki, lusterka, spoiler, tablice rejestracyjne, a także rozbito szybę przednią. Sprawcę zdarzenia zatrzymał patrol policji w rejonie ul. Nad Białą. Mężczyznę przewieziono do OPPA (izby wytrzeźwień – red.). Dalsze czynności w sprawie prowadzi policja.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

AKTUALNOŚCI Z KRAJU

„Goście” Morawieckie coraz bardziej zuchwali

Niedawno policja zatrzymała dwóch obywateli Ukrainy i jednego obywatela Mołdawii w związku z serią włamań do domów i mieszkań w powiecie pszczyńskim. We wcześniejszych incydentach, trzej obywatele Ukrainy zostali zatrzymani przez policję we Wrzeszczu w związku z rozbojem, gdzie zaatakowali mężczyznę w taksówce. W Poznaniu, w styczniu, kanibal z Ukrainy odgryzł kawałek ucha kobiecie po wtargnięciu do jej samochodu i wcześniej uszkodził kilka innych pojazdów, za co został zatrzymany. W Częstochowie, również w styczniu, policja zatrzymała obywatela Ukrainy, który kierował dostawczym oplem, który wcześniej ukradł terenu jednej z firm w Bytomiu.

POLECAMY: Leszno: Pijany Ukrainiec brutalnie skatował barmankę, bo nie mógł zapłacić karta.

POLECAMY: Kompletnie pijany Ukrainiec kierował cysterną na autostradzie A4. W Mokrej został ujęty

W styczniu funkcjonariusze Straży Granicznej z placówek w Medyce i Korczowej zatrzymali dwa auta o szacunkowej wartości 78 tys. zł, których obywatele Ukrainy próbowali wywieźć z Polski. To pierwsze ujawnione w tym roku przypadki przestępczości związanej z pojazdami na podkarpackiej granicy. Podobne zdarzenie miało miejsce 18 grudnia, gdy dwóch obywateli Ukrainy próbowało wywieźć kradzione samochody o łącznej wartości 110 tys. zł. W listopadzie dwóch obywateli Ukrainy zostało zatrzymanych przez policjantów z Czechowic-Dziedzic za pobicie mężczyzny przed sklepem. W październiku ubiegłego roku policja w Nowym Tomyślu zatrzymała obywatela Ukrainy, który prowadził pojazd mając w organizmie prawie 6 promili alkoholu. Obywatel Ukrainy będzie odpowiadał przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

POLECAMY: Goście PiS pokazują, co potrafią. Pijany Ukrainiec staranował autem szlaban graniczny

One thought on “W Bielsku-Białej pijany Ukrainiec dewastował zaparkowane samochody,

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: