Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Głodówka narodowa
Posted by Enigma2021
23 views
INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
271 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
177 views

Tajlandia jako pierwszy kraj na świecie unieważnia swoje kontrakty z firmą Pfizer

5/5 - (5 votes)

Zdjęcie: Tajlandia jako pierwszy kraj na świecie unieważnia swoje kontrakty z firmą Pfizer

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rzecznik tajlandzkiego rządu powiedział w tym tygodniu profesorowi Sucharitowi Bhakdiemu, że jego kraj może wkrótce stać się pierwszym na świecie, który anuluje i anuluje swoje kontrakty z gigantem farmaceutycznym Pfizer.

Według Bhakdi, rzecznik powiedział, odnosząc się do eksperymentalnych „szczepionek przeciwko COVID-19” firmy, że „dopilnujemy, aby Tajlandia była pierwszym krajem na świecie, który ogłosił, że umowa (z Pfizerem) jest nieważna”.

Powiedziano nam, że rodzina królewska w Tajlandii została bezpośrednio dotknięta zastrzykami firmy Pfizer, które podobno zaszkodziły córce króla, księżniczce Bajrakitiyabha. Z tego powodu władze Tajlandii pracują nad zerwaniem relacji tego kraju z firmą Pfizer.

(Powiązane: Tajlandia była jednym z wielu krajów, które były zastraszane przez firmę Pfizer, aby naciskać na covidowe szczepionki, aby firma mogła zgarnąć miliardy dolarów zysków).

Bhakdi mówi, że spotkał się z czołowymi doradcami rządowymi i wyjaśnił im, w jaki sposób cała przesłanka stojąca za „szczepionkami” jest zbudowana na tronie kłamstw. Oszustwo firmy Pfizer jest jedyną rzeczą wspierającą szczepienia, ponieważ nie ma danych dotyczących bezpieczeństwa, które wskazywałyby, że działają one zgodnie z deklaracjami.

Słysząc to, doradcy rządu Tajlandii byli zszokowani i zapewnili Bhakdiego, że przygotowują się do zerwania kontraktów firmy Pfizer z tym krajem.

Tajlandia domaga się od firmy Pfizer wielomiliardowej zemsty za oszukańcze zastrzyki z COVID-19

Oprócz zerwania kontraktów z Pfizerem, rząd Tajlandii planuje również domagać się od firmy zemsty w wysokości miliardów dolarów. Pieniądze te zostaną następnie przeznaczone na rekompensaty dla wszystkich Tajów, którzy „stracili swoje istnienie” w wyniku wprowadzenia szczepionki Pfizer covid.

„Dyskusja, którą przytoczył z rzecznikami rządu Tajlandii, w połączeniu z ich doradcami tajskiej rodziny królewskiej, jest znacząca” — pisze Nicholas Creed dla The Daily Bell .

„Monarchia jest szanowana przez Tajów do tego stopnia, że ​​jest święta i bez zarzutu; z zastrzeżeniem surowego prawa obrazy majestatu, na które powołuje się się, gdy krytykuje się rodzinę królewską”.

Krótko mówiąc, rodzina królewska Tajlandii ma wielką władzę i wpływ na sprawy takie jak ta. Tajlandczycy ufają jego decyzjom i z pewnością poprą ten ruch mający na celu usunięcie firmy Pfizer ze swojego kraju.

W grudniu poinformowano, że księżniczka Bajrakitiyabha upadła na atak serca po tym, jak została dźgnięta przez firmę Pfizer. Jest to podstawa, na której rodzina królewska zmierza obecnie do pociągnięcia firmy Pfizer do odpowiedzialności za zbrodnie przeciwko ludzkości.

„Gdyby cokolwiek miało obudzić Tajów z indoktrynowanej drzemki, wywołując ich gniew i oburzenie na skalę tego, jak bardzo zostali oszukani – to prawdopodobnie byłoby to”, mówi Creed, zauważając, że do tej pory Tajowie dali się nabrać na masowa psychoza i „umundurowany kult nowej normalnej ideologii”.

„Chcę się obudzić z tego koszmaru”.

W komentarzach ktoś napisał, że firma Pfizer nie tylko zastraszała, ale także przekupywała urzędników państwowych, wielu szantażem, aby kupowali i rozprowadzali szczepionki firmy Pfizer wśród ich populacji.

„Oszustwo wypacza wszystko” – dodała ta osoba, zauważając, że prawo umów, które jest kolorem prawa, jest zapisane w rzymskim prawie kanonicznym.

„Prawo zwyczajowe jest nadrzędne w stosunku do koloru prawa. Magna Carta jest nadrzędna w stosunku do rzymskiego prawa kanonicznego. Konstytucja Stanów Zjednoczonych Ameryki jest nadrzędna w Ameryce”.

Inny napisał, że Pfizer i jego kierownictwo, w tym dyrektor generalny Albert Bourla, muszą skonfiskować wszystkie swoje aktywa, w tym te przechowywane w bankach na całym świecie.

„Wyjdź i aresztuj wszystkich dyrektorów firmy Pfizer na swojej ziemi” — dodała ta osoba. „Te karaluchy muszą ukrywać się gdzieś w kraju”.

 

Źródła tego artykułu to:

TheDailyBell.com

NaturalNews.com

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: