Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Jak zostać SZLACHCICEM?

Jak zostać SZLACHCICEM?

Posted by Mforum
365 views

Rodzice w całych Stanach Zjednoczonych są oburzeni, gdy coraz więcej okręgów szkolnych zatwierdza „kluby szatana”

5/5 - (3 votes)
Przedstawiony obraz Shutterstock.com

 Więcej „poszkolnych klubów satanistycznych” wspieranych przez skrajnie lewicową grupę The Satanic Temple (TST) pojawia się w okręgach szkół publicznych w całym kraju, wywołując oburzenie społeczności.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W zeszłym roku LifeSite opisał kontrowersje związane z takimi wydarzeniami w północnym Jorku w Pensylwanii i Bedford w Wirginii , aw ostatnich dniach rozeszły się pogłoski o organizowaniu i/lub organizowaniu większej liczby klubów satanistycznych po szkole. Ulotki wysłane przez TST dla nowego klubu w Paonia K-8 w Paonia w Kolorado reklamują gry, puzzle, przekąski, projekty prac społecznych i wiele innych, dzięki którym dzieci „nauczą się… życzliwości i empatii, krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów, kreatywnej ekspresji  , suwerenność osobista” i „współczucie”.

W piątek okręg szkolny Saucon Valley w Wirginii cofnął zgodę na korzystanie przez klub z sali konferencyjnej w szkole średniej Saucon Valley, którą wstępnie udzielił po publicznym oburzeniu.

Nadinspektor Jaime Vlasaty powiedział bez dalszych wyjaśnień, że wnioskodawcy „nie spełnili wymagań Dystryktu określonych w Zasadach Rady Szkolnej 707, a następnie naruszyli te zasady”, w wyniku czego „programy edukacyjne i działania Dystryktu [zostały] znacząco naruszone i spowodowała wyraźne zakłócenie codziennej działalności Dystryktu”.

„Nasza społeczność doświadczyła chaosu” – powiedział Vlasaty. „Nasi uczniowie, pracownicy i nauczyciele musieli znosić zagrożenie dla ich bezpieczeństwa i dobra. Powaga uczucia niestabilności, niepokoju i strachu była głęboka”. Urzędnicy szkolni twierdzą, że do dystryktu wysłano pocztę głosową z groźbami, co doprowadziło do zamknięcia szkół na jeden dzień.

Po pierwszym spotkaniu After School Satan Club na terenie szkoły, szkoła podstawowa BM Williams w Chesapeake w Wirginii została zamknięta dwa dni z rzędu z powodu dwóch kolejnych zagrożeń bombowych, chociaż zastępca marszałka straży pożarnej kpt. Steven Bradley powiedział, że władze „nie zamierzają spekulować na temat motywu. Jeden z e-maili, wysłany do wielu urzędników szkolnych i organizatora klubu, oskarżył dystrykt o promowanie „nieislamskich wartości”.

TST to świecko-lewicowa grupa agitacyjna, która rzekomo uznaje imię Szatana za „symbol Wiecznego Buntownika w opozycji do arbitralnej władzy”, jednocześnie nie wierząc, że Bóg, diabeł lub inne nadprzyrodzone koncepcje dosłownie istnieją. Opowiadała się za legalną aborcją, sponsorowała „dumne” wydarzenia LGBT i wznosiła pomniki na własności publicznej, wśród innych przyciągających uwagę wygłupów wspierających różne lewicowe punkty programu.

„Kto tak naprawdę jest zainteresowany byciem częścią klubu szatana? Myślę, że ktoś, kto jest raczej zaniepokojony, ktoś, kogo interesuje ciemność” – odpowiedział komentator Fox News i teolog Jonathan Morris, były ksiądz katolicki. „Myślę, że to po prostu dowodzi, że istnieje coś, co nazywa się dobrocią i światłem. Jeśli jest ciemność, jest też światło”.

Morris ostrzegł, że ten trend pojawia się wśród młodych ludzi „odchodzących” od religii, co jest częściowo możliwe dzięki zmniejszającemu się naciskowi teologicznemu wśród instytucji, które wcześniej miały za zadanie pomagać w przekazywaniu i wzmacnianiu wiary przyszłych pokoleń.

„Oczywiście, twój 7-latek nie będzie zainteresowany religią ani teologią, jeśli nie uczynisz z tego ważnej części swojego życia” – powiedział. „Myślę, że uczelnia katolicka, jeśli pozbędzie się misji przekazywania wiary swoim studentom, nie będzie już w stanie konkurować w bardzo konkurencyjnym systemie uniwersyteckim”.

 

Rodzice w całych Stanach Zjednoczonych są oburzeni, gdy coraz więcej okręgów szkolnych zatwierdza „kluby szatana”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: