Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
49 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
550 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Robert Bąkiewicz wyrzucony ze struktur stowarzyszenia Marsz Niepodległości !!!

5/5 - (3 votes)

Zarząd Stowarzyszenia Marsz Niepodległości wykluczył z grona członków Roberta Bąkiewicza, do niedawna szefa tej organizacji. W uchwale członkowie zarządu napisali, że Bąkiewicz „podejmował szereg działań na szkodę stowarzyszenia”.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Uchwała zarządu jest datowana na 24 lutego. Głosowało sześciu z dziewięciu członków zarządu i wszyscy byli za wyrzuceniem Bąkiewicza.

Jak czytamy w treści uchwały Bąkiewicz „notorycznie łamał statut, nie przestrzegał uchwał władz stowarzyszenia i nie brał udziału w posiedzeniach zarządu”. Miał też „podejmować szereg działań na szkodę stowarzyszenia”. Wymieniono w tym kontekście „spowodowanie utraty możliwości pozyskiwania 1,5 procent podatku jako Organizacja Pożytku Publicznego za rok 2022, zadłużenie stowarzyszenia oraz rozporządzanie majątkiem stowarzyszenia bez uchwały zarządu”.

19 lutego Bąkiewicz – decyzją walnego zgromadzenia członków – został pozbawiony funkcji prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Nie uznał wyników głosowania. Napisał, że „informacje o jego odwołaniu są nieprawdziwe, a zebranie odbyło się wbrew statutowi i regulaminowi stowarzyszenia”.

Dotacje dla Bąkiewicza

Publiczne pieniądze płyną szerokim strumieniem do organizacji Roberta Bąkiewicza. Powiązane ze sobą organizacje: Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, Stowarzyszenie Straż Narodowa i Stowarzyszenie Roty Marszu Niepodległości tylko do końca 2021 roku otrzymały prawie 4 miliony złotych z budżetowych pieniędzy. Pieniądze przekazali Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej (3 miliony złotych) oraz Narodowy Instytut Wolności (880 tysięcy złotych).

W 2022 roku stowarzyszeniom Straż Narodowa i Marsz Niepodległości przyznano kolejne 850 tysięcy złotych w ramach projektu „Wolność po polsku – edycja 2022”.

Historię Roberta Bąkiewicza, hojnie wspieranego rządowymi dotacjami, a w przeszłości przedsiębiorcy-bankruta, pokazał Artur Warcholiński w reportażu „Łaskawość dla bankruta”.

 

Autor:ads/kab

Źródło: tvn24.pl

One thought on “Robert Bąkiewicz wyrzucony ze struktur stowarzyszenia Marsz Niepodległości !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: