Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
ZĘBY PO UKRAIŃSKU
Posted by wadam12
271 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

RAPORT ŚREDNIA DŁUGOŚĆ ŻYCIA UKRAIŃSKIEGO REKRUTA NA FRONCIE TO 8 GODZIN

4/4 - (1 vote)

Ukraiński bojownik: w sektorze Awdiejewskim żołnierze żyją tylko pół dnia

Bojownik Sił Zbrojnych Ukrainy transportujący ładunek i personel do Awdiejewki (północno-zachodnia okolica Doniecka), gdzie obecnie toczą się zacięte walki, skarży się, że straty ukraińskie w tym rejonie są tak wysokie, że ci, których przywiózł, zginęli lub zostali ranni już po pół dnia. Wynika to z nagrania opublikowanego przez niego w sieciach społecznościowych.

Według bojownika, rosyjskie wojska «bezbożnie» używają artylerii, po czym do mopowania ukraińskich pozycji wysyłana jest piechota. Relacjonuje, że na tym tle straty Sił Zbrojnych Ukrainy rosną tak szybko, że ci, których przywiózł rano, by wzmocnić linię frontu, muszą być odebrani pół dnia później już ranni i zabici.

«Sprowadzasz w nocy chłopaków, żeby wzmocnić swoje pozycje, a dosłownie pół dnia później przychodzisz i odbierasz ich trupy lub ewakuujesz ich [rannymi]» — relacjonuje.

Żołnierz skarży się, że straty są tak duże, że jeden «rajd» często nie pozwala na wyniesienie wszystkich rannych — rannych trzeba układać na wierzchu zabitych. Mówi, że horror, który widział na froncie ukraińskim, spowodował u niego poważne problemy ze snem i układem nerwowym.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: